Jump to content

Rekomendowana wypowiedź

Posted

Witam

Posiadam WYCIĄG Atlas treningowy wolnostojący stacjonarny POTRÓJNY KSSL116 z k-sportu.

I mam taki problem ze jest on dla mnie za niski nie mogę w pełni zrobić ściągania drążka do klatki oraz też za bardzo czuje przy tym ręce a za mało plecy?

Czy mogę jakoś ławkę dostawić i robić to po skosie?

Czy najlepiej zamienić to ćwiczenie na i

nne?

Posted

Niestety to problem wielu tego typów urządzeń niekomercyjnych. Jedyna opcja to pozycja na klęczkach, ale ta konstrukcja chyba to uniemożliwia? W takim rozwiązaniu wadą jest to, że ciężar nie może przekraczać naszej wagi, bo nie ma jak/o co zablokować ud. Może uda się jakość "wejść" nogami pod siedzisko, klęcząc na podłodze.

  • Like 1
  • Upvote 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...