Skocz do zawartości

Czym wesprzeć dietę? Zrzucam ok. 30 kg


Saxon

Rekomendowana wypowiedź

Witajcie!


 


Przeczytałem tu sporo ciekawych i dobrych rad, ale niczego nie dopasowałem do swojej sytuacji. Więc piszę :)


 


Zacząłem odchudzać się u Konrada Gacy, tam są diety praktycznie bez węglowodanów. Do 1000 kcal na dzień, 4 regularnie jedzone posiłki.


Elementem systemu są też treningi.  Mam w domu od paru lat orbitreka, minimum raz na tydzień na nim trenowałem (także przed dietą).


 


Wiek: 38, wzrost: 175cm., waga 110kg.


Tryb pracy: biurowa.


 


Stan zdrowia - bardzo dobry, aczkolwiek delikatnie podwyższony cukier i ciśnienie (dlatego się odchudzam). Leków żadnych nie biorę prócz witamin.


 


Co moglibyście polecić, bym przyspieszył spalanie tłuszczu i przerobił go na mięśnie? Chciałbym trwale schudnąć o 30 kg. Więcej przy mojej sylwetce i nawykach raczej się nie da ;)


Jeden środek, a może zestaw 2-3 rzeczy ?!


 


Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i doświadczenia :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, dieta Gacy mówisz... jeden dzień próbowałem (osobiście w jego hotelu) i było to najbardziej okropne i zniechęcające do czegokolwiek jedzenie jakie mogłem sobie wyobrazić.Bułka ciemna bez miligrama soli, ale za to z masłem (również bez miligrama soli) i inne tego typu historie. No, ale jeśli znosisz to jedzenie to jedynie podziwiać. W każdym razie 1000kcal to zdecydowanie za mało, dlaczego to wypowiadałem się na ten temat kilka minut temu w innym temacie to zerknij

http://forum-sportowe.pl/topic/499-du%C5%BCa-nadwaga-potrzebna-sumplementacja/#entry1716

 

Co do przerabianie tłuszczu w mięśnie to są to dwie różne od siebie pod względem biologicznym tkanki i nie można zamienić jednej w drugą.

Można spalać tłuszcz lub budować beztłuszczową masę mięśniową. Jednocześnie robić jedno i drugie bardzo ciężko, także skupiłbym się na spalanie tłuszczu przy jednoczesnym zachowaniu struktur mięśniowych oraz ewentualnie o poprawie gęstości mięśni/definicji ciała. Spalajac tłuszcz uwydatniamy tkankę mięśniową, przez co optycznie nasze mięśnie wyglądają na większe.

 

Biorąc pod uwagę Twój cel (redukcja tłuszczu i uwydatnienie mięśni) oraz aktualny stan rzeczy (lekkie nadciśnienie i podwyższony poziom cukru), moim zdaniem najbardziej sensownym wydaje się być połączenie spalacza bazowego (jaki to później) oraz produktu przeciwdziałajacego lipogenezie, obniżającego poziom cukru we krwi i spalającym tłuszcz w okresie nocnym (Omega Sports Burn24) z suplementem poprawiającym definicję mięśni, działającym antykatabolicznie i wspierajacym redukcję tłuszczu trzewnego (Lecheek AD-3).

 

Co do spalacza bazowego to tutaj musisz sam wybrać bardziej, według Ciebie, pasującą opcję. Jeśli to nadciśnienie nie jest wysokie, po mocnej kawie nie czujesz się źle lub stosowałeś już kiedyś jakieś mocniejsze spalacze, to możesz sięgnąć po skuteczny w działaniu spalacz termogeniczny (ale nie mocno pobudzający, bo to mimo wszystko moim zdaniem odpada) jak chociażby GAT Superburn. Jeśli natomiast wolałbyś produkt całkowicie pozbawiony pobudzaczy, to bardzo dobrym uzupełnieniem wcześniej wymienionych dwóch produktów byłby BPS DCP 2.0. Skuteczniejszą opcją jest Gat Superburn, ale ma m.in. kofeinę w składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Zamówienie złożone, za jakiś czas wpiszę, jak to podziałało :)

A co do diet Gacy. Pierwszy tydzień jest niezły. Dziennie 400g pieczonej karkówki i ze 300g warzyw (pomidor, ogórek, brokuł) - na 4 posiłki. W 2 tygodniu zaczyna się gorzej, mniej mięsa, więcej jakichś orzechów, kefirów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...