Skocz do zawartości

Bol glowy podczas treningu nog


Kameleon

Rekomendowana wypowiedź

Dzien dobry wszystkim.

 

42 lata 105kg wagi, 194cm wzrostu.

Cwicze dopiero od lutego tego roku wiec moje doswiadczenie jest w miare nieduze. Mam pytanie moze ktos bedzie znal odpowiedz.

W przypadku treningu gornej czesci ciala pomimo wieku nie mam problemow z treningiem do momentu upadku miesniowego natomiast cwiczenia takie jak bulgary, wykroki lub wozek powoduja u mnie czasami mocny bol glowy w przedniej czesci czaszki w okolicach gornej czesci czola w trakcie i bezposrednio po wykonaniu cwiczenia. 

Z uplywem czasu kiedy trenuje dolne czesci ciala "delikatniej" te dolegliwosci sie zmniejszaja ale caly czas istnieja.

Czy ktos z Was mial podobny problem lub wie jak mozna sie za to zabrac?

 

Dziekuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zapoznanie się z poniższym.

https://www.decathlon.pl/c/htc/bol-glowy-po-wysilku-fizycznym-przyczyny-objawy-leczenie_f0d1ef95-bd0a-40c8-bffb-3ef046a7ae6e

Dość rozsądnie opisujący artykuł. Sam zdecydujesz czy powinieneś udać się do specjalisty. 

Ze swojej strony zacząłbym od upewnienia się co do nawodnienia organizmu. Nie masz czasami problemów z nadciśnieniem ogólnym? Już nie mówię o tym śródczaszkowym. Wiele osób takich gabarytów właśnie ma, a to już nie są żarty. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie dziekuje za link i informacje.

Z nadcisnieniem mialem spore problemy kiedys gdy jeszcze palilem papierosy i moja dieta ograniczala sie do smieciowego jedzenia. Odkad to rzucilem cisnienie wrocilo do normy. Ale dzieki artykulowi od Ciebie widze ze problemem moze byc w moim przypadku zbyt slabe nawodnienie bo faktycznie zwykle za malo pije.

Jutro przetestuje to na sobie i postaram sie napisac czy jest zmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...