Skocz do zawartości

Utrata tłuszczu z ramion


iriska

Rekomendowana wypowiedź

Dzień Dobry :)

Od dłuższego czasu borykam się z problemem kompleksu na punkcie moich ramion i to jest ten moment w moim życiu w którym właśnie postanowiłam spróbować wziąć się w garść i zamiast siedzieć i płakać nad tym jak wyglądam w sukienkach na ramiączkach to realnie zacząć walczyć z problemem.

Krótki opis problemu: Jestem kobietą o prawidłowej masie, ale w wyniku zaburzeń odżywiania z którymi walczyłam w latach nastoletnich w niektórych miejscach po utracie wagi została mi nieco taka sflaczała skóra. Tak jak z całą resztą mojego ciała byłam w stanie sobie poradzić dzięki diecie oraz sportom, które uprawiam, tak te nieszczęsne ramiona pozostają moją zmorą. Nie wiem zbytnio jak zabrać się za pozbycie tych flaków zamiast ramion i bardzo poszukuję ćwiczeń oraz porad od osób, które trochę lepiej niż ja orientują się w temacie.

Czy ktoś na tym forum posiada może jakieś porady co do ćwiczeń, sprzętu w jaki zainwestować oraz ewentualnych zmian w diecie jakie mogę wprowadzić aby powoli wyzbyć się tego mankamentu? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę ludzi którzy dokonali wielkich spadków masy tłuszczowej i takie efekty niestety są a powrót skóry do stanu bez rozciągnięcia jest bardzo indywidualny.

Ale efekt taki można uzyskać rozbudowując masę mięśniową co pozwoli naciągnięcia trochę skórę przez wypełnienie jej. 

Raczej jako ostateczność zaklasyfikowa bym operację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...