Skocz do zawartości

Kolejny spalacz


Rekomendowana wypowiedź

Dziękuję.

Opinie o spalaczach które zażywałem napiszę. 

 

P.S Fajnie jest przyjść do pracy i usłyszeć "Jak ty schudłeś: ")

 

P.S 2 Wczoraj poszedłem do lekarz aby mi zlecił cały potrzebny zestaw badań (jakieś 20 sztuk tego wyszło). Lekarz nazwał to przeglądem 40 latka (choć jeszcze do 40 mi trochę brakuje) i powiedział, że spora utrata wagi średnio wpływa na nerki i trzeba to sprawdzić. Dziś pobrali mi krew do badań oraz musiałem rano nasikać do kubeczka ;).

 

Ciekaw jestem wyników po stosowaniu spalczay i na pewno dam znać co i jak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem to piszę. Wszystkie wyniki w normie. Obniżony cukier (bo miałem za wysoki) i obniżony cholesterol o ponad 50% (też miałem za wysoki przed redukcją wagi). Na własnym ciele się przekonałem, żę na mnie spalacze działają w sposób zapowiadany w opisach i nie powodują skutków ubocznych o które się obawiałem.   

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
 

Witam po dłuższej nieobecności.

 

Bez zbędnych wstępów.

 

Waga startowa 2 stycznia 2016r: 94kg

Obecnie 76kg

 

W pasie było 109 cm jest 91

 

Rozmiar garderoby wcześniej XL teraz M

 

Zostało jeszcze trochę brzuszka i boczków i się zastanawiam czy powtórzyć Targeta A2 (wyciął mnie w pasie dość mocno ale było mi po nim zimno w stopy i dłonie) czy może potraktować tłuszcz bardziej ogólnie i Stimerex Hardcore czy może jakiś diuretyk lub (na spółkę z żoną) Liporedux.

 

Proszę o drobne ukierunkowanie.

 

Oczywiście aktywność fizyczna i zdrowe jedzenie dalej pozostaje :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazyl na pewno masz jeszcze co redukować ? Nie będzie lepiej dla budżetu domowego jeśli zostanie przy garderobie M? :)

Moim zdaniem Stimerex Hardcore i Diuretic Complex może być najlepszym wyjściem skoro Target (a raczej chłód po nim) Ci przeszkadzał. W połączniu z Liporedux, nawet na społkę z Żoną powinien zniwelować brak Target'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę jest BF. A wiesz jak to jest, efekty są to się chce więcej a wakacje coraz bliżej :P

 

Stimerex Hardcore i Diuretic Complex tylko czy nie po nich tzw. efektu zejścia?  A  motywacja do treningu  by się nieraz przydała ale Stimerex Hardcore z tego co czytałem motywacji trochę daje.

 

Zimno od Targeta przeszkadzało tylko w zimne dni i w łóżku bo musiałem skarpetki zakładać (moje zimno przeszkadzało też trochę żonie :P bo marudziła że jestem zimny)

 

Dla ciekawych stosuję po treningach BCAA http://www.bestbody.com.pl/premium-labs-bcaa-instant-9000-400g-instanizowane-p-1367.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jak na mnie działały spalacze?

 

Spalacze u mnie powodowały małe pobudzenie i lepszą wydolność na treningach a poza tym co najważniejsze uruchomiły u mnie masakryczną wręcz potliwość nieosiągalną bez ich zażywania. Miałem dietę 1510 cal i do dej pory się jej trzymam. Bez spalaczy leciałem max 2 kg na miesiąc a ze spalaczami nawet 5,5. Ważne żeby dobrać sobie odpowiedni spalacz co nie jest takie proste.

 

U mnie ćwiczenia trwały około godziny dziennie 4 x w tygodniu. Ćwiczenia fitness (40 min razem z tabatą) na cardio (5 min) + rower stacjonarny + orbitrek oraz raz w tygodniu fitness obwodówka. Starałem się jak najbardziej różnicować ćwiczenia i powtarzać je max  raz na dwa tygodnie żeby inne partie ciała pobudzać. 

 

Teraz ćwiczę dalej bo lubię   :) 5x w tygodniu + niedziela MTB po górach jakieś 45-55 km w zależności od trasy (- 2000 cal) 

 

Obecnie ważę 71 Kg i tak staram się utrzymać (178 cm wzrostu a waga początkowa 94-95 kg w styczniu 2016). Teraz zamiast spalczy będę brał jakieś dobre białko (jeszcze nie wiem jakie wybrać najlepsze dla siebie) i oczywiście BCAA (uważam, że powinien je zażywać każdy kto uprawia jakiś sport a tym bardziej jak ktoś jest na redukcji)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...