Skocz do zawartości

Redukcja


Mateusz3880

Rekomendowana wypowiedź

Cześć, mam pytanie bo nie mam pojęcia co teraz zrobić. Sytuacja jest taka że od początku chodzenia na siłownie jadłem 1800 kalorii przez prawie 5 miesięcy po czym zwiększyłem je do 2000. Po tym zwiększeniu nic nie chudne i ostatnio myślałem że wsm 2k kalorii na 17 latka 85 kilo to troche mało i nie wiem czy mam teraz zwiększyć ilość kalorii czy wrócić do 1800 na dzień. Nie mam rozpisanej diety tylko jem jeden posiłek słodszy typu drożdżówka lub ciastko od mamy ;)) reszta posiłków jest zdrowa. Trenuje 5 razy w tygodniu po 90 minut. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć to normalne, że jeśli zwiększasz kalorykę to nie będziesz chudł a raczej tył. 

Nie można powiedzieć czy 85 kg to mało czy dużo, bo liczą się proporcje a ty nie podałeś wzrostu. Jeśli masz 170cm to prawdopodobnie to już sporo ale jeśli 190cm no to może być za mało. 

Co do treningu 5 razy w tygodniu to spora objętość, ale ważne jest jaki to trening. 

Ogólnie mało konkretów napisałeś. Jeśli chcesz chudnąć to zamień jednostkę treningową może na trening cardio.

Jeśli tylko zależy ci na schudnięciu to musisz być w deficycie kalorycznym i możesz go uzyskać na dwa sposoby 

1. Zwiększa jednostki cardio w trening dzięki czemu przepalisz więcej kcal niż "zjadasz"

2. Spożywasz taką ilość posiłków aby być w deficycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...