Jump to content
Sign in to follow this  
Body World

Scitec Fourstar Protein

Opinie o Fourstar Protein  

1 member has voted

1. 1. Jak oceniasz odżywkę?

• Znakomita
      0
    • Dobra
      1
    • Przeciętna
      0
    • Słaba
      0
  2. 2. Zalety białka

• Smak
      1
    • Rozpuszczalność
      1
    • Regeneracja
      0
    • Skład
      0

Rekomendowana wypowiedź

Scitec Fourstar Protein

858.jpg

Scitec Fourstar Protein zawiera wyłącznie najlepsze źródła białka pochodzenia zwierzęcego. Oznacza to, ze wraz z spożywaniem tego produktu dostarczamy naszemu organizmowi większą ilość pełnej puli aminokwasów, które to są budulcem dla naszej tkanki mięśniowej. Stosowanie tego produktu pozwala na zwiększanie przyrostu tkanki mięśniowej oraz zaspokojenie głodu na długi czas.

Fourstar Protein to przede wszystki odżywka wysokobiałkowa, której źródłem są cztery najlepsze i najbardziej wartościowe źródła aminokwasów. Tylko dostarczenie białek o pełnym profilu aminokwasów zapewnia nam odbudowę i wzrost tkanki mięśniowej. W produkcie znajdziemy takie źródła protein jak białko serwatki, białko mleka, kazeina micelarna oraz albuminy jaj. Te 4 źródła białek pozwalają nam na zróżnicowanie czasu wchłaniania aminokwasów oraz dłuższe "odżywianie" tkanki mięśniowej.

Źródło: www.BodyWorld.pl

Aktualnie mam marakuja-pomarańcza i truskawka-biała czekolada. Skład porządny, bardzo dobra rozpuszczalność, zero piany.Plus to kilka rodzajów biała, czyli na dobrą sprawę różna wchłanalność jest, co powoduje, że można brać zarówno na noc, jak i po treningu.

jadłem kiedyś, smaczne (smak wanilia), ale obecnie producent popsuł nieco skład, mniejsze stężenie i smak już nieco inny

MI smakuje dlatego, że nie jest do przesady przesłodzone i ma oryginalne smaki. Jadłem daaawno smak twaróg-jogurt naturalny i na serio niebo w gębie.