Skocz do zawartości

domowy kącik do ćwiczeń


Funes

Rekomendowana wypowiedź

Serwus!
Chciałbym urządzić w swoim mieszkaniu pokój, w którym będę mógł ćwiczyć. Zależy mi na całościowym rozwoju obejmującym w miarę możliwości wszystkie partie mięśni. Mam do Was zatem pytanie, jakie elementy, maszyny, urządzenia powinienem zdobyć, aby najefektywniej móc uprawiać fitness. Przestrzeni trochę mam na poddaszu, ale oczywiście zdaję sobie sprawę, że jakością ilością sprzętów i wszechstronnością nie doścignę sieciowej siłowni w dużym mieście. Dlatego proszę Was mniej więcej o ustalenie priorytetów i wskazanie, które urządzenia są absolutnie konieczne, a jakie mogę rozważyć w dalszej kolejności. Będę bardzo wdzięczny za pomoc w temacie! Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ja właśnie jeden pokój przerobiłem na siłownię domową.

1. Ławka ze sztangą, modlitewnikiem oraz dźwignią do ćwiczenia nóg

2. Ławeczka do brzuszków

3. Stojaki do przysiadów ze sztangą 

4. Sztangi: gryf prosty na ławeczce i gryf łamany (na stojak oraz modlitewnik do bicepsów)

5. Maty gumowe na podłogę - jak robisz martwy ciąg i wiosłowanie ze sztangą, to wielka zaleta. A i pomieszczenie rzeczywiście przypomina siłownię.

6. Bieżnia do kardio - taka domowa

7. Hantle - koniecznie regulowane

8. Kamizelka obciążeniowa

9. Drążek rozporowy na futrynę drzwi do podciągania

10. Dodatkowe obciążenia/ciężary - to już wg potrzeb

11. Drobne pomocne rzeczy typu uchwyty do pompek, gumy, rękawiczki do ciężarów (żeby uniknąć odcisków), paski do martwego ciągu, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...