Skocz do zawartości

Problem z erekcją


gpt

Rekomendowana wypowiedź

Problem z erekcją

Cześć. Od pewnego czasu mam problem z erekcją. Mianowicie zauważyłem, że nie mam porannego wzwodu.  Poza tym podczas seksu miewam problemy z utrzymaniem erekcji i doszło do tego, ze przez stres zaczynam seksu unikać aby sie nie kompromitować. Aby utrzymać wzwód musze sobie ogólnie pomagać. 

Czy powinienem zrobić sobie badania? Bo jedyne co badałem to testosteron a ten mam na granicy normy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 23 lata i ogólnie staram sie prowadzić zdrowy tryb życia. Czyli ćwicze oraz trzymam dietę. Jak na razie nie robiłem sobie żadnych badań oraz chciałem zapytać się o to jakie zrobić. Nie biorę przy tym żadnych leków, no chyba że wliczać witaminę D3 ale to się chyba nie liczy bo to tylko witamina. Stres mam ale zawsze był bo jestem na ciężkich studiach ale jakoś wcześniej takich problemów nie miałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno warto byłoby sobie przebadać jak wygląda kwestia prolaktyny badania ogólne, zbadaj sobie jak wygląda wątroba ja również dobrze byłoby ewentualnie przebadać sobie hormony tarczycy (jak w rodzinie ktoś chorował na przykład). Próbowałeś jakichś środków? Swoją drogą nie zawsze brak porannego wzwodu jest czymś nieprawidłowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale z tego co słyszałem to jest to jeden z pierwszych objawów impotencji. Nie brałem do tej pory żadnych środków. Ogólnie zrobię sobie te badania na dniach. Jak wszystko wyjdzie w porządku to co robić? Iść do lekarza? Ale do jakiego? Seksuologa czy urologa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do impotencji jeszcze Ci daleko. Jest to dość poważna choroba oraz wcale tak łatwo się jej nie diagnozuje.  Możesz iść zarówno do seksuologa jak i do urologa. Najlepiej byłoby do seksuologa ale jeśli nie masz takiego specjalisty to urolog również będzie w porządku. Swoją drogą dobrze byłoby zobaczyć jak na Ciebie wpływają środki na erekcję. Bo w niektórych przypadkach nie trzeba wcale sie leczyć i wprowadzać sildenafilu, który nie jest taki super bo ma wiele efektów niepożądanych. Ale mogą pomóc tabletki bez recepty, np. Stamina-RX z Hi-Tech. W aptekach dobry skład ma braveran ale o wiele mocniejsze są Stamina-RX, ale raczej w aptekach nie widziałem, są do zamówienia drogą internetową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od suplementów na libido się z pewnością nie uzależnisz. Ich zadaniem jest raczej doprowadzenie gospodarki hormonalnej do dobrej kondycji więc po ich odstawieniu dalej powinieneś czuć się lepiej. Oczywiście są też tabletki do stosowania bezpośrednio przed stosunkiem, ale wszelkiego rodzaju badziewia typu braverany czy l-argininę sobie odpuść. Zerknij sobie tutaj na forum do rankingu tabletek na potencje. Tam masz podane środki oparte o składniki które rzeczywiście posiadają potwierdzoną skuteczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od sildenafilu owszem. Można się uzależnić przy dłuższej terapii, która zresztą nie jest polecana bo jest to jedynie lek wspomagający, ale same cum on nie mają wpływu uzależniającego na organizm. Tak więc spokojnie, nie uzależnisz się od nich. Do niczego Cię tutaj nie namawiam oczywiście. Chcesz iść do lekarza to idź. Ale mi na przykład AI Sports Perform XT pomógł jak mialem chwilowe problemy tego typu. U mnie na szczęście po kilku miesiącach przeszło i duża w tym zasługa tej terapii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...