Jump to content

zaro

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0
 1. Być może, że to właśnie jest przyczyna Twoich problemów. U mnie było podobnie - stres, praca, zmęczenie. Efektem były problemy z erekcją. Ja akurat aktualnie biorę tabletki Ejaculoid z Goliath Labs. Jest to środek pewny, przebadany przez różne instytucje. I to nie jest chemia, tylko suplement diety składający się z naturalnych składników.
 2. zaro

  Problem z erekcją

  Od sildenafilu owszem. Można się uzależnić przy dłuższej terapii, która zresztą nie jest polecana bo jest to jedynie lek wspomagający, ale same cum on nie mają wpływu uzależniającego na organizm. Tak więc spokojnie, nie uzależnisz się od nich. Do niczego Cię tutaj nie namawiam oczywiście. Chcesz iść do lekarza to idź. Ale mi na przykład AI Sports Perform XT pomógł jak mialem chwilowe problemy tego typu. U mnie na szczęście po kilku miesiącach przeszło i duża w tym zasługa tej terapii.
 3. zaro

  Problem z erekcją

  Do impotencji jeszcze Ci daleko. Jest to dość poważna choroba oraz wcale tak łatwo się jej nie diagnozuje. Możesz iść zarówno do seksuologa jak i do urologa. Najlepiej byłoby do seksuologa ale jeśli nie masz takiego specjalisty to urolog również będzie w porządku. Swoją drogą dobrze byłoby zobaczyć jak na Ciebie wpływają środki na erekcję. Bo w niektórych przypadkach nie trzeba wcale sie leczyć i wprowadzać sildenafilu, który nie jest taki super bo ma wiele efektów niepożądanych. Ale mogą pomóc tabletki bez recepty, np. Stamina-RX z Hi-Tech. W aptekach dobry skład ma braveran ale o wiele mocniejsze są Stamina-RX, ale raczej w aptekach nie widziałem, są do zamówienia drogą internetową.
 4. zaro

  Problem z erekcją

  No na pewno warto byłoby sobie przebadać jak wygląda kwestia prolaktyny badania ogólne, zbadaj sobie jak wygląda wątroba ja również dobrze byłoby ewentualnie przebadać sobie hormony tarczycy (jak w rodzinie ktoś chorował na przykład). Próbowałeś jakichś środków? Swoją drogą nie zawsze brak porannego wzwodu jest czymś nieprawidłowym.
×
×
 • Create New...