Jump to content

Spalacze targetowe na mnie nie działają?


Rekomendowana wypowiedź

Witam ponownie. A więc zjadłam całe opakowanie najpierw Pure Target A2 i z ud nie spadł nawet milimetr. Brałam 3 tabletki dziennie. Od 3 tygodni biorę 2 tabletki Alphaburn i również nawet milimetr nie spadło nic z ud ani tyłka, ani brzucha. Dodatkowo od 3 tygodni chodzę 2 razy w tygodniu na fitness na trampolinach i 3 razy w tygodniu wykonuję ćwiczenia na tyłek i nogi z obciążeniem/taśmami. Te tabletki na mnie nie działają? Oczywiście dieta normalna jak zawsze czyli od już niemal roku zdrowo, lekko, warzywa, owoce, chude mięso, więcej białka. Co robię nie tak, że nawet nic nie drgnie w temacie ud? Brzuch mam płaski, widać nawet zarys mięśni chociaż go zupełnie nie ćwiczę aby były wydatne.

Link to post
Share on other sites

Jeśli ćwiczysz nogi/pupę treningiem oporowym (z obciążeniem), to następuje wzrost włókien mięśniowych i one rosną. Jeśli potem zmierzysz to może się okazać, że nawet obwody się zwiększą. Poziom tłuszczu mierzy się fałdomierzem/kaliperem lub specjalistycznymi urządzeniami elektronicznymi. Brzucha zapewne nie ćwiczysz pod obiciążeniem więc mięśnie nie rosną, a spalacze zredukowały tłuszcz biały, który się na nim znajduje, także działają.

Link to post
Share on other sites

Tylko że ćwiczę raczej z małymi obciążeniami, np. hip thrust z obciążeniem 10kg (co jest za mało, zakupiłam właśnie obciążenia do sztangi 20kg), ćwiczenia na nogi z obciążeniem na kostki 1kg, taśma opór 7-10kg - to są raczej za małe obciążenia żeby się cokolwiek zbudowało. Ja przynajmniej nic nie widzę. Poza tym podobno mięśnie nie rosną na redukcji. Ciało jest jędrniejsze ale pupa np. nie urosła niestety. Brzucha nie ćwiczę w ogóle, pewnie coś tam się dzieje pod wpływem pozostałych ćwiczeń ale z brzucha też nie spadł nawet centymetr chociaż wygląda dobrze, bo schudłam w ogóle. To jeść nadal ten Alphaburn? Może brać 3 tabletki? Na początku brałam 3 tak samo jak w przypadku Target A2 ale strasznie chciało mi się spać i powiązałam to z AB i zmniejszyłam do dwóch zażywanych rano pół godziny przed śniadaniem i przed obiadem/treningiem.

Link to post
Share on other sites

To że mięśnie nie mogą rosnąć na redukcji, albo muszą rosnąć na masie to mit. Zależy od podaży białka oraz od tego czy podczas wysiłku nastąpi 'uszkodzenie' włókien mięśniowych potrzebnych by następował proces hipertrofii. Z tego co piszesz, schudłaś ogólnie, ale nie z brzucha i pośladków. To trochę dziwne. W każdym razie Alphaburn pełna dawka to 3 kap. dziennie, ja sugeruję w dzień treningu 1 kap. rano i 2 kap. przed treningiem, a w dzień wolny od treningu 2 kap. rano i 1 po południu między posiłkami. Niektórzy stosują 3x1 kap. z dala od posiłków. Target-A2 mógł obniżać ciśnienie i przez to chciało Ci się spać. Jeśli po skończeniu spalacza waga będzie rosła to znaczy, że dostarczasz tyle kalorii i masz taki trening, który promuje wzrost masy mięśniowej (beztłuszczowej), myślę, że tak będzie, no ale zobaczysz.

Póki co postaraj się nieco uciąć spożywanych kalorii.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...