Jump to content

Ursolic Acid - opinie, efekty i analiza


Ursolic Acid - opinie i działanie  

1 member has voted

 1. 1. Jaką masz opinię o tym suplemencie?

  • Znakomity
   64
  • Dobry
   10
  • Przeciętny
   2
  • Słaby
   3
 2. 2. Ocena działania i efekty

  • Redukcja tkanki tłuszczowej
   51
  • Wzrost beztłiszczowej masy mięśniowej
   17
  • Wzrost siły
   11
  • Brak działania
   4


Rekomendowana wypowiedź

Ursolic Acid

Jest to suplement dostarczający kliniczną dawkę kwasu ursolowego, związku którego działanie w kierunku rozwoju sylwetki zostało wielokrotnie poparte badaniami klinicznymi. Obecnie stosowany zarówno w okresie rekompozycji, jak i również redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to skuteczny i bezpieczny związek, nie generujący żadnego szkodliwego działania na ludzki organizm.

Table of Contents

Ursolic Acid - opinie, efekty i analiza

Ursolic Acid - opinie

W związku z bardzo długim stażem tego produktu na rynku zdążył zebrać wiele bardzo pozytywnych opinii. Zdecydowana większość osób korzystających z kwasu ursolowego jest zadowolonym Jego działanie i podkreśla zmiany widoczne gołym okiem w czasie suplementacji. Często wskazywaną właściwością jest zmniejszenie zawartości tkanki tłuszczowej, pomimo utrzymywania wagi. Dodatkowo należy podkreślić, że kwas ten jest znany na całym świecie i opinie na ten temat pokrywają się niemal zawsze, co najlepiej świadczy o jakości tego związku.

Kwas ursolowy - efekty

Według badań efekty kwasu ursolowego mogą obejmować zarówno płaszczyznę redukcji tłuszczu jak i budowy beztłuszczowej masy mięśniowej, co finalnie skutkuje oczywiście promowaniem rozwoju atletycznej sylwetki. Według badań związek ten wykazuje efektywność w dawkach rzędu 200 - 250 mg dziennie, najlepiej przez okres nie krótszy niż 8 tygodni. Doskonale sprawdza się także w redukcji tkanki tłuszczowej z problematycznych partii nasilających proces lipolizy słabo ukrwionych miejsc.

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT02401113
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15994040/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5928337/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3379974/

Ursolic Acid - okiem eksperta

W naszej ocenie jest to jeden z najbardziej przemyślanych suplementów jakie możemy włączyć w okresie redukcji tkanki tłuszczowej. Jego efektywność jest odczuwalna nawet przyjmowanego solo, natomiast w połączeniu ze spalaczami tłuszczu nasila efekt redukcji, włączając korzystanie z dodatkowych szlaków metabolicznych prowadzących do zmiany sylwetki. Ze względu na liczne badania potwierdzające działanie, znakomite opinie na całym świecie oraz doskonałą jakość, Ursolic Acid znalazł się w rankingu najlepszych spalaczy tłuszczu https://forum-sportowe.pl/topic/4-najlepsze-spalacze-tluszczu-ranking/#comments.

 

Link to post
Share on other sites
 • 4 weeks later...

Po jakim czasie należy sobie zrobić przerwę? Na początku brałem go solo teraz z Pure Clinical burn i nie wiem czy mam już go odstawić czy może na coś zmienić? Ja jestem póki co zadowolony szczególnie z ostatniego połączenia.

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Od kwasu ursolowego nie trzeba robić wymuszonych przerw, śmiało możesz go stosować tak długo, jak widzisz jego efektywność. Ja kilka lat temu stosowałem go przez pół roku ciągiem bo byłem bardzo zadowolony. Próg toksyczności jest bardzo wysoki, a wpływ na układ nerwowy czy hormonalny żaden, więc możesz go właściwie stosować ile potrzebujesz. Ogólnie ursolic acid jest jednym z tych produktów, gdzie efektywność z czasem wzrasta, a nie spada z tego co czytałem.

Link to post
Share on other sites
 • 3 months later...

Polecam ten supel. Stosując go w połączeniu z clinical burnem i erase fast zgubiłem prawie 5kg a np. obwód klatki i ramienia poszedł do góry, z tym że brałem ten zestaw ponad 2 miesiące z tygodniową przerwą. W mojej ocenie działał i było to widoczne z treningu na trening więc na pewno powtórzę go sobie po zimie.

Link to post
Share on other sites
 • 4 weeks later...

Naczytałam się, że kwas ursolowy stosować trzeba w dłuższych okresach i najlepiej łącząc z czymś. Wcześniej stosowałam meridię itp. wynalazki i chciałam spróbować coś normalnego.
W zestawie z Hellfire i Cortilean V2 od brawna efekty były super. Trochę przeszkadzało nadmierne pobudzenie jak doszłam do pełenej dawki, ale z tego do czytam to raczej działanie hellfire. To moje kolejne odchudzanie, ale jedno z lepszych, na którym udało się zrzucić kilka kilogramów z czego praktycznie sam tłuszczyk. Kryzys miałam pod koniec cyklu gdzie w ostatnich 2 tygodniach miałam stagnacje i waga +0,5 kg, ale kolejny tydzień minus ponad 2 kg więc siłą rzeczy polecam zestaw. Wiadomo że bieganie 3 razy w tygodniu do tego były i zero alkoholu oraz minimum cukru, co nie zmienia faktu ze z działania produktów jestem zadowolona.

Link to post
Share on other sites
 • 4 weeks later...

Stosowałam go solo i zauważyłam, że jakby hamował tycie, to możliwe? Raczej nie schudłam, bo niestety przez pandemię zero ruchu, ale wcześniej nabierałam kilogramów niestety :(

Teraz chce się przyłożyć i zacząć trenować na rowerku stacjonarnym. Stosować następne opakowanie solo czy coś dodać? Jakieś szejki białkowe czy coś na odchudzanie?

Link to post
Share on other sites

Ursolic Acid możesz stosować z każdym innym produktem, który go nie zawiera. Do wyboru do koloru, jak chcesz maksymalizować efekty to dobierz coś względem swojego celu. Zerknij na ranking spalaczy tam masz polecane kombinacje, np. Ursolic Acid + Brawn Thyro-Lean V2 + Diuretic Complex, kobiety najbardziej chwalą.

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...