Skocz do zawartości

Winstrol


Miki1q

Rekomendowana wypowiedź

Witam. Lat 30 staż 12 lat na siłowni.  Przyszedł i na mnie kolej od jutra zaczynam brać winstrol. Planuje go brać tylko z legalnym bosterem testo. Nie brałem bostera od 2 lat wiec wydaje mi się ze powinien starczyć na spadek libido?? Pytanie jeszcze co do diety ograniczać węgle?? Po treningu pije tez gainera niektórzy mówią ze musze zmienić na bialko. Ale wydaje mi się ze organizm i tak zmieni po treningu to w cukry?? Więc winstrol i tak dostanie cukier po treningu. Jeszcze jedno pytanie co do diety. Wygląda u mnie ona różnie powiedzmy tak w 80% Lubie tez zjeść pizze raz w tygodniu. Jedni mówią mi ze to nic złego drudzy ze poleci brzuch jakie wasze zdanie? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli celem jest redukcja, to warto ograniczyć węglowodany. Działania androgenicznego boostera testosteronu podczas stosowania stanozololu nie odczujesz, ale jeśli chodzi o libido to jest tutaj spora szansa utrzymać wysoki poziom. Lepiej jednak wybrać typowy booster libido - sprawdź polecane boostery libido.

Gainer po treningu może być jeśli uwzględniasz go w bilansie kalorycznym i przez niego nie przekraczasz założonej ilości węgli.
Doping wypacza wiele błędów dietetycznych, nasila syntezę białek i hamuje odkładanie tłuszczu, ale jak zamiast tych 80% tak na prawdę jest 40% to już pewnych rzeczy koksem nie nadrobimy.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno dość głupie pytanie. Pije dużo soków wyciskanie 50%jabłka 50% gruszka bez żadnych dodatkowych cukrów ale jak wiadomo jabłko i gruszka dosyć sporo maja w same w sobie cukrów.  Jak to się ma do takiego cyklu na winie? Lepiej ograniczyć czy takie cukry z owoców można? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...