Jump to content

Spalacz bez stymulantow


Rekomendowana wypowiedź

Składniki spalaczy lipotropowych które realnie działają nie należą niestety do najtańszych. Produkty oparte o l-karnityne czy zieloną herbatę można kupić nawet za kilkanaście złotych, ale działania niestety żadnego nie należy się spodziewać, przynajmniej jeśli chodzi o redukcję tłuszczu. Moim zdaniem najbardziej ekonomicznym, a jednocześnie działającym rozwiązaniem mogłaby być suplementacja fukoksantyną. W postaci monopreparatu można ją dostać za nieduże pieniądze i jest dość wydajna. Bardzo dobrej jakości produkt w proszku i w kapsułkach masz z firmy #RAW.

Link to post
Share on other sites

Target A-2 to spalacz specjalistyczny działający przede wszystkim na uporczywy rodzaj tkanki tłuszczowej białek. Dobrze sprawdza się najczęściej w połączeniu z termogenikami, natomiast solo głównie u osób które mają już niski poziom tłuszczu i szukają czegoś na ostatni szlif. Poza tym przy nadciśnieniu raczej skupiłbym się na związkach lipotropowych i w budżecie powiedzmy do 100 zł fukoksantyna wydaje się mieć największy potencjał.

Co do konkretnego produktu to podałem ci z marki #RAW. Mają wersję w proszku i kapsułkach. Wiadomo, że kapsy to większa wygoda, natomiast proch wypada lepiej cenowo.

Link to post
Share on other sites

Najlepszym termogenikiem bez tych stymulantów jest Ground Zero Black Edition. Chyba, że ma to być termogenik całkowicie pozbawiony stymulantów, nawet kofeiny, to Cheetah Burn Stim Free. A jeśli finanse pozwalają, to można do któregoś z tych produktów dodać booster metabolizmu (zawsze przyspiesza spalanie, bo zwiększa wydatek energetyczny, no chyba, że ktoś zacznie podjadać przesadnie) i/lub produkt typu Erase Fast lub Super Natty.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...