Jump to content

#RAW Saw Palmetto opinie  

 1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

  • Znakomity
   0
  • Dobry
   0
  • Przeciętny
   0
  • Słaby
   0
 2. 2. Ocena działania i efekty

  • Wzrost poziomu libido
   0
  • Obniżenie poziomu toksyn
   0
  • Lepsze samopoczucie i siły witalne
   0
  • Wyższy poziom testosteronu
   0


Rekomendowana wypowiedź

#RAW Saw Palmetto - jest to ekstrakt pozyskiwany przy użyciu zaawansowanych metod z rośliny palmy sabałowej. Jest to nieoceniony suplement dla mężczyzn zmagających się z problemami gruczołu korkowego. Dolegliwość ta dotyczy coraz większej ilości mężczyzn na całym świecie.
 
Przywraca równowagę hormonalną
Zapobiega wypadaniu włosów
Obniża poziom toksyn w moczu
Działa diuretycznie
Skuteczny booster libido
 
Saw Palmetto w proszku jest jedną z najbardziej wartościowych substancji dla mężczyzn, niekoniecznie tylko w zaawansowanym wieku. Doskonale sprawdza się zarówno w swoich właściwościach prozdrowotnych, jak i również zwiększa zdolności do podejmowania dużego wysiłku. Kwasy tłuszczowe i fitosterole w niej zawarte zapobiegają rozwojowi impotencji oraz promują wysoki poziom libido u mężczyzn. Jest to także zdecydowanie najskuteczniejszy na rynku produkt pod kontem profilaktyki prostaty gdyż chroni ją niemal na wszystkich płaszczyznach. Nie tylko działa doraźnie, ale przede wszystkim znajduje i zwalcza przyczynę ewentualnego schorzenia.
 
Palma sabałowa znajduje się na rynku od wielu lat i budzi bardzo duży optymizm. Naukowcy potwierdzają że dawka przekraczająca 300 mg dziennie wykazuje realne działanie we wszystkich kluczowych kwestiach, a osoby cierpiące na niedobór testosteronu mogą liczyć na przywrócenie go do prawidłowego poziomu.
 
źródło: www.bestbody.com.pl
Link to post
Share on other sites
 • 2 years later...

Mam pytanie odnośnie tego produktu. Na wielu stronach produkt ten jest zachwalany właśnie pod kątem spraw potencji. Czytałem kilka opinii osób, które używały tego leku i potwierdzały jego pozytywne działanie w tej dziedzinie. Natomiast na niektórych stronach, szczególnie zagranicznych, można przeczytać, że skutkiem ubocznym tego preparatu jest zmniejszenie libido czyli zupelnie skrajna opinia. Środek, który poprawia libido jako skutek uboczny może zmniejszać libido? Nie bardzo mogę się w tym połapać. 

Link to post
Share on other sites

Palma sabałowa nie jest lekiem lecz suplementem diety i szczerze mówiąc znam osoby które stosują ją w sporych dawkach i nigdy nie zwracały uwagi na jakiegokolwiek obniżenie libido. Zresztą wchodzi w skład wielu boosterów libido, a także suplementów wspierających utrzymywanie zdrowia prostaty. Poza tym nawet po odstawieniu pozytywny efekt powinien być odczuwalny, a nasz organizm dalej funkcjonować sprawniej. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...