Skocz do zawartości

Hashimoto a spalacze...


Gabi

Rekomendowana wypowiedź

Witam!

Mam sporą nadwagę i chciałabym zastosować jakiś spalacz który byłby bezpieczny przy niedoczyności tarczycy-Hashimoto.Czytając wasze forum sporo pozytywnych opinii czytam o Alpheburn i Fenix Grund Zero. Proszę o wskazówki co mogłabym przyjmować przy tej chorobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według jednej z tegorii przy Hashimoto można stosować wszystkie suplementy nie wpływające ani pozytywnie ani negatywnie na pracę tarczycy, według innej teorii nie można stosować żadnych ekstraktów roślinnych nawet zielonej herbaty.

Jeśli skłaniasz się ku pierwszej teorii i nie ma problemów z układem krążenia, sercowo naczyniowym, nietolerancji kofeiny itp. to możesz sięgnąć po taki zestaw, bo jest jednym z najlepszych jakie można skomponować z dwóch suplementów. Natomiast jeśli masz problemy zdrowotne z ciśnieniem itp., a mimo to skłaniasz się ku drugiej opcji to lepszą alternatywą o podobnej skuteczności będzie moim zdaniem Alphaburn + Olympus Assassinate. Assassinate nie ma aż tylu opinii co Ground Zero, bo też jest krócej na rynku, ale nie pobudza, ma bardzo dobre właściwości termogeniczne, a nie pobudza.

Jeśli natomiast jest Ci bliższa druga teoria to będzie ciężko, można pomyśleć o ketonach malin (np. z Pure Labs) i do tego dodać w celu maksymalizacji efektów #RAW Forskolin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dz

Cytuj

Dzięki Kazam za odpowiedź. Moim największym grzechem są słodycze(ciasta) i ogólnie sporo cukru(kawa+cukier)-zgubne nawyki po rzuceniu palenia,było wiele diet a po ostatniej Dukance to przybyło 10 kg.Mam mocno spowolniony metabolizm(wypróżnianie).Z biegiem lat nazbierało się i kg i cellulitu.. największe skupisko tłuszczu w okolicach bioder i ud.Kiedy przechodzę na dietę to wtedy stosuję się do zasad zdrowego odżywiania(wtedy cukier wykluczam) i nawet ćwiczę na rowerku ale jakoś ostatnio tych efektów nie było i po stwierdzeniu Hashimoto nie tylko kilogramy przybywają jak również spadek koncentracji i często podły nastrój. Wiem że muszę nad sobą popracować ale myślę że byłoby mi łatwiej właśnie przy pomocy spalacza. Będę wdzięczna za jeszcze jakiś wskazówki.Aha oprócz Hashimoto nie mam innych dolegliwości typu nadciśnienie(wypijam 3 kawy codziennie).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...