Jump to content

Rekomendowana wypowiedź

Witam. Jestem kobietą, mam 32 lata, 173cm, 82kg. Około 3 lat temu zaprzestalam ćwiczenia i dietę. Trening typowo kulturystyczny. Zeszlam wtedy z 67kg na 59kg. Fat był niski. Niestety obecnie przybrałam na wadze 23kg. Wspomagalam się wtedy do Cardio spalaczem T3 majacym w składzie kofeine, efedryne. Efekty były fajne, mocne działanie, duży Power. Wystarczała mi 1 kapsulka. Jednak później w nocy nie byli za ciekawie. Palpitacje serca, bezsenność. Wiadomo co ma się z czym ;) sama kofeina nie działa na mnie pobudzajaco. Obecnie szukam jakiegoś spalacza który też mnie pobudzi do biegania, cardio Ale nie aż tak mocnego. Ale też nie słabego bo jestem nieco oporna na ich działanie. Ostatnio wzięłam pół kapsułki t3 przed bieganiem i nie powiem bo miałam mega Power podczas biegania jednak chyba nie chce się tym faszerowac... oczywiście dieta jest. SZukam pobudzacza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli szukasz dobrego pobudzacza, a jednocześnie z fajnymi właściwościami spalającymi to zerknij sobie na produkt EPH Bomb. Bardzo dobry stosunek ceny do składu, objętość stymulantów wystarczająca dla większości osób i na pewno brak takich skutków jak po wynalazkach typu T3. Jak chcesz coś mocniej spalającego tłuszcz to w nieco wyższym zakresie cenowym masz np. Liberty Labz Lit the Fuck up. Oba te produkty działają nieporównywalnie lepiej w kierunku redukcji i niema żadnych negatywnych skutków u osób zdrowych. T3 od wielu lat nie widziało efedryny, według relacji znajomych którzy to brali to bardziej przypomina sibutraminę. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Rumcajs. Dziękuję za odpowiedź. Zaraz sprawdzę polecane przez Ciebie suplementy. Z T3 masz rację, mój błąd. Chodziło o T5. W składzie - efka 30mg, kofeina 250mg, aspiryna 150mg. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, też miałem na myśli T3. Marka która rzekomo produkuje ten suplement nie istnieje od wielu lat, więc to najlepiej świadczy od Jego "jakości".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Analizując skutki uboczne jakie miałam to owszem, mogła to być sibutrmina. Przeanalizowałam EPH Bomb i Liberty i pOczątkowo skuszę się do Bomba;) Jeszcze raz dzięki za rzetelne info. Pozdrawiam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • 4 Posts
  • 161 Views
  • 2 Posts
  • 1259 Views
  • 2 Posts
  • 1661 Views
  • 3 Posts
  • 2690 Views

×
×
 • Create New...