Jump to content

Onaa

Użytkownik
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Onaa's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Analizując skutki uboczne jakie miałam to owszem, mogła to być sibutrmina. Przeanalizowałam EPH Bomb i Liberty i pOczątkowo skuszę się do Bomba;) Jeszcze raz dzięki za rzetelne info. Pozdrawiam.
  2. Witaj Rumcajs. Dziękuję za odpowiedź. Zaraz sprawdzę polecane przez Ciebie suplementy. Z T3 masz rację, mój błąd. Chodziło o T5. W składzie - efka 30mg, kofeina 250mg, aspiryna 150mg.
  3. Witam. Jestem kobietą, mam 32 lata, 173cm, 82kg. Około 3 lat temu zaprzestalam ćwiczenia i dietę. Trening typowo kulturystyczny. Zeszlam wtedy z 67kg na 59kg. Fat był niski. Niestety obecnie przybrałam na wadze 23kg. Wspomagalam się wtedy do Cardio spalaczem T3 majacym w składzie kofeine, efedryne. Efekty były fajne, mocne działanie, duży Power. Wystarczała mi 1 kapsulka. Jednak później w nocy nie byli za ciekawie. Palpitacje serca, bezsenność. Wiadomo co ma się z czym sama kofeina nie działa na mnie pobudzajaco. Obecnie szukam jakiegoś spalacza który też mnie pobudzi do biegania, cardio Ale nie aż tak mocnego. Ale też nie słabego bo jestem nieco oporna na ich działanie. Ostatnio wzięłam pół kapsułki t3 przed bieganiem i nie powiem bo miałam mega Power podczas biegania jednak chyba nie chce się tym faszerowac... oczywiście dieta jest. SZukam pobudzacza
×
×
  • Create New...