Onaa Added more than year ago Added more than year ago Witam. Jestem kobietą, mam 32 lata, 173cm, 82kg. Około 3 lat temu zaprzestalam ćwiczenia i dietę. Trening typowo kulturystyczny. Zeszlam wtedy z 67kg na 59kg. Fat był niski. Niestety obecnie przybrałam na wadze 23kg. Wspomagalam się wtedy do Cardio spalaczem T3 majacym w składzie kofeine, efedryne. Efekty były fajne, mocne działanie, duży Power. Wystarczała mi 1 kapsulka. Jednak później w nocy nie byli za ciekawie. Palpitacje serca, bezsenność. Wiadomo co ma się z czym sama kofeina nie działa na mnie pobudzajaco. Obecnie szukam jakiegoś spalacza który też mnie pobudzi do biegania, cardio Ale nie aż tak mocnego. Ale też nie słabego bo jestem nieco oporna na ich działanie. Ostatnio wzięłam pół kapsułki t3 przed bieganiem i nie powiem bo miałam mega Power podczas biegania jednak chyba nie chce się tym faszerowac... oczywiście dieta jest. SZukam pobudzacza Quote
Rumcajs Replied more than year ago Replied more than year ago Jeśli szukasz dobrego pobudzacza, a jednocześnie z fajnymi właściwościami spalającymi to zerknij sobie na produkt EPH Bomb. Bardzo dobry stosunek ceny do składu, objętość stymulantów wystarczająca dla większości osób i na pewno brak takich skutków jak po wynalazkach typu T3. Jak chcesz coś mocniej spalającego tłuszcz to w nieco wyższym zakresie cenowym masz np. Liberty Labz Lit the Fuck up. Oba te produkty działają nieporównywalnie lepiej w kierunku redukcji i niema żadnych negatywnych skutków u osób zdrowych. T3 od wielu lat nie widziało efedryny, według relacji znajomych którzy to brali to bardziej przypomina sibutraminę. Quote
Onaa Replied more than year ago Author Replied more than year ago Witaj Rumcajs. Dziękuję za odpowiedź. Zaraz sprawdzę polecane przez Ciebie suplementy. Z T3 masz rację, mój błąd. Chodziło o T5. W składzie - efka 30mg, kofeina 250mg, aspiryna 150mg. Quote
Rumcajs Replied more than year ago Replied more than year ago Tak, też miałem na myśli T3. Marka która rzekomo produkuje ten suplement nie istnieje od wielu lat, więc to najlepiej świadczy od Jego "jakości". Quote
Onaa Replied more than year ago Author Replied more than year ago Analizując skutki uboczne jakie miałam to owszem, mogła to być sibutrmina. Przeanalizowałam EPH Bomb i Liberty i pOczątkowo skuszę się do Bomba;) Jeszcze raz dzięki za rzetelne info. Pozdrawiam. Quote
Rekomendowana wypowiedź
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.