Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/27/20 in all areas

  1. Gdyby wątroba miała tylko takie zmartwienia 🙂 , jak masz obawy to przełóż do obiadu ale to żaden problem, bywa że łyka się np, Fenixa, Alphaburn , do tego Burn 24 i Erase Fast, i witaminy, sam tak raz miałem, jeśli jest zdrowa to nic nie będzie. Nie masz tam nic toksycznego czy obciążającego wątrobę. Bywa że łyka się np. Fenixa , Alphaburn, Erase i Burn 24 i witaminy, jak masz obawy to przełóż do obiadu ale spokojnie.
    1 point
  2. Jeśli nie dostarczasz kompletu witamin i minerałów z posiłkami ( o co jest często dosyć trudno) i przy wzmożonym wysiłku fizycznym warto zadbać o taką suplementację. Jeszcze do niedawna było przyjęte iż witaminy rano a minerały wieczorem, teraz szkoła mówi o posiłku porannym lub zaraz po nim, dobrze jest gdy zawiera on choć trochę tłuszczu co ułatwia wchłanianie takich witamin jak A,D,E oraz K.
    1 point
  3. Burn 24 należy przyjmować 3 razy dziennie po 2 kapsułki na około 20 - 30 minut przed posiłkami zawierającymi węglowodany. Erase Fast 1 kapsułka ze śniadaniem, druga przed snem. Są to produkty nie działające doraźnie ani nie obciążające układu nerwowego, także nie musisz sprawdzać tolerancji, zaczynać od małych dawek itp. Cały czas przyjmuj porcje które Ci napisałem. Pamiętaj o regularności i powinienieś być zadowolony z takiego połączenia.
    1 point
×
×
  • Create New...