Skocz do zawartości

Erase fast, na co zmienić


Rekomendowana wypowiedź

Witam serdecznie,

 

                          Obecnie kończę redukcję na zestawie Fenix+Alphaburn+ właśnie wspomniany Erase, z efektów jest bardzo zadowolony, koniec redukcji wypada mi około 10 sierpnia, wtedy kończą się Alphaburn i Fenix, Erase kończy mi się przed końcem lipca lecz dokupiłem kolejną paczkę by zamknąć wszystko razem i teraz mam następującą zagwozdkę. Do końca sierpnia planowałem dać organizmowi odpocząć z racji, że redukcja u mnie trochę trwała (102kg-->71kg), robić lżejsze treningi i od początku września rozpocząć się etap budowania masy mięśniowej, prześledziłem forum i widziałem wypowiedź że po redukcji warto jeszcze suplementować erase, więc po prostu dokończyłbym opakowanie, lecz zastanawiam się co dalej. Widziałem, że po 8 tygodniach suplementacji Erase warto zrobić przerwę, czy tak jest faktycznie? 

       Jeśli rzeczywiście warto odstawić, to czym warto/można zastąpić, moją uwagę zwróciły dwa suplementy t.j. Performax Alphamax XT oraz CEL M-Test, lub może jakieś inne ciekawe propozycje z ww. kategorii, które miałyby odmienny skład i warto byłoby się zainteresować?

Booster byłby łączony na wspomnianym cyklu masowym najprawdopodobniej z CEL Anabolic Effect

Będę wdzięczny za podpowiedź osób bardziej oblatanych w tym temacie ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erase fast ma przemyślany skład i nie ma tam raczej związków których stosowanie byłoby ściśle ograniczone czasowo. Optymalna długość cyklu to najczęściej około 8 tygodni jak w Twoim przypadku, natomiast jeśli w dalszym ciągu czujemy pozytywne działanie danego suplementu to śmiało możemy stosować go do 12 tygodni. Oczywiście możesz sobie zmienić środek na taki, który oparty jest o nieco inne składniki aktywne. Z tych które wymieniłeś zdecydowanie lepiej wypada M-test. Duża objętość składników i kliniczne dawki, więc powinieneś być zadowolony z tego produktu. Jako typowy booster testosteronu to jest to środek z najwyższej półki. Co do łączenia to coś o potencjale anabolicznym, ale nie działającym bezpośrednio na produkcję testosteronu będzie najlepszą opcją. Anabolic Effect jak najbardziej może być, oprócz tego jako alternatywę sprawdź sobie Hydrapharm Adamantine, też ciekawy i dość chwalony środek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za odpowiedź Rumcajs, w takim razie dokończę 8 tygodni na Erase i wybór raczej padnie na m-test, z tym drugim się zapoznałem właśnie, będzie dodatkowy dylemat teraz pomiędzy Anabolic a Adamantine.

 

Możesz mi jeszcze powiedzieć jak to wygląda w przypadku Anabolic/Adamantine, stosowanie również zamykać w podobnym okresie tj 8/12 tygodni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...