Jump to content
kisztec

Erase fast, na co zmienić

Rekomendowana wypowiedź

Witam serdecznie,

 

                          Obecnie kończę redukcję na zestawie Fenix+Alphaburn+ właśnie wspomniany Erase, z efektów jest bardzo zadowolony, koniec redukcji wypada mi około 10 sierpnia, wtedy kończą się alphaburn i fenix, Erase kończy mi się przed końcem lipca lecz dokupiłem kolejną paczkę by zamknąć wszystko razem i teraz mam następującą zagwozdkę. Do końca sierpnia planowałem dać organizmowi odpocząć z racji, że redukcja u mnie trochę trwała (102kg-->71kg), robić lżejsze treningi i od początku września rozpocząć się etap budowania masy mięśniowej, prześledziłem forum i widziałem wypowiedź że po redukcji warto jeszcze suplementować erase, więc po prostu dokończyłbym opakowanie, lecz zastanawiam się co dalej. Widziałem, że po 8 tygodniach suplementacji Erase warto zrobić przerwę, czy tak jest faktycznie? 

       Jeśli rzeczywiście warto odstawić, to czym warto/można zastąpić, moją uwagę zwróciły dwa suplementy t.j. Performax Alphamax XT oraz CEL M-Test, lub może jakieś inne ciekawe propozycje z ww. kategorii, które miałyby odmienny skład i warto byłoby się zainteresować?

Booster byłby łączony na wspomnianym cyklu masowym najprawdopodobniej z CEL Anabolic Effect

Będę wdzięczny za podpowiedź osób bardziej oblatanych w tym temacie ode mnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erase fast ma przemyślany skład i nie ma tam raczej związków których stosowanie byłoby ściśle ograniczone czasowo. Optymalna długość cyklu to najczęściej około 8 tygodni jak w Twoim przypadku, natomiast jeśli w dalszym ciągu czujemy pozytywne działanie danego suplementu to śmiało możemy stosować go do 12 tygodni. Oczywiście możesz sobie zmienić środek na taki, który oparty jest o nieco inne składniki aktywne. Z tych które wymieniłeś zdecydowanie lepiej wypada M-test. Duża objętość składników i kliniczne dawki, więc powinieneś być zadowolony z tego produktu. Jako typowy booster testosteronu to jest to środek z najwyższej półki. Co do łączenia to coś o potencjale anabolicznym, ale nie działającym bezpośrednio na produkcję testosteronu będzie najlepszą opcją. Anabolic Effect jak najbardziej może być, oprócz tego jako alternatywę sprawdź sobie Hydrapharm Adamantine, też ciekawy i dość chwalony środek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki serdeczne za odpowiedź Rumcajs, w takim razie dokończę 8 tygodni na Erase i wybór raczej padnie na m-test, z tym drugim się zapoznałem właśnie, będzie dodatkowy dylemat teraz pomiędzy Anabolic a Adamantine.

 

Możesz mi jeszcze powiedzieć jak to wygląda w przypadku Anabolic/Adamantine, stosowanie również zamykać w podobnym okresie tj 8/12 tygodni??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co prawda nie do mnie, ale postaram się pomóc :)

Tego rodzaju anaboliki stosuje się z reguły tak długo jak wykazują efektywność, więc najczęściej to właśnie czas 2-3 miesięcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oki, czyli obserwacja, to już mam mniej więcej jasność w temacie :)

 

Dzięki serdeczne panowie za pomoc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • 3 Posts
  • 165 Views
  • 3 Posts
  • 920 Views
  • 4 Posts
  • 614 Views
  • 2 Posts
  • 453 Views

×
×
 • Create New...