Skocz do zawartości

Drugi cykl spalania


Rekomendowana wypowiedź

Czy warto na drugi cykl połączyć Fenix Ground Zero i Alpha Burn z Canibal Claw?

Pierwszy cykl zażywam Fenix Ground Zero z Alpha Burnem. Fenix nie będzie się gryzł z Canibalem nakręcając jeszcze bardziej metabolizm?

Czy pomiędzy cyklami robić przerwę? 

Czy nie powinienem zastąpić FGZ w drugim cyklu innym spalaczem bo stosując go 2 cykle straci na mocy? Np. Stimerex?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od Twoich subiektywnych odczuć. Jeśli z Ground Zero byłeś zadowolony to śmiało można sięgać po drugie opakowanie bo ciężko znaleźć równie skuteczny produkt. Jeśli zatem pod koniec opakowania nie działał znacznie słabiej to będzie to najlepsza opcja. Stimerex to również bardzo dobry produkt, jednak zdecydowanie więcej jest tam składników pobudzających niż realnie spalających tłuszcz, więc tutaj zyskuje Fenix. Możesz zamiast Alphaburna spróbować połączyć go z Erase Fast, ponieważ będzie to nowy bodziec, a składniki tego produktu realnie poprawiają wygląd i twardość sylwetki. Sam stosowałem ostatnio i mogę bardzo polecić, dla mnie identyczne działanie jak nieprodukowany już suplement Erase Pro, a nawet sen nieco lepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężko widzę jest mi się na coś zdecydować, tyle tu opcji i rożnych środków zbierających dobre opinie że wybór jest ciężki a pieniądze za to nie są też małe więc che wybrać jak najlepiej. Po paru godzinnym studiowaniu forum myślę nad:

Fenix Ground Zero + Cannibal Claw + Alpha Burn albo Erase Fast

Inferno Apocalypse + Cannibal Claw + Alpha Burn albo Erase Fast

Ciężko też stwierdzić czy FGZ działa słabiej, łaknienie hamuje, 2 kapsułki pobudzają, jedynie grzanie nie wiem jak mocne powinno być.

Ze Stimerexa zrezygnuję skoro mówisz że on bardziej pobudza niż spala tłuszcz bo na tym mi aż tak nie zależy.

Mam do zrzucenia 15 kg, jestem endomorfikiem więc metabolizm jest spowolniony, tłuszcz osadzony na biodrach, brzuchu, klatce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych zestawów które zaproponowałeś to raczej stawiałbym na Ground Zero + Claw + Erase fast.

Jako osoba o typie budowy endomorficznej powinieneś zwrócić sporą uwagę na przyspieszenie metabolizmu, co może dać fajny efekt skoro nie stosowałeś wcześniej tego typu suplementów. Jeśli Ground Zero cały czas skutecznie hamuje łaknienie to nie ma się czego obawiać i to właśnie na nim można oprzeć cykl. Dużym plusem jest to, że masz sprawdzony środek który realnie działa na Twój organizm i pomaga kontrolować apetyt, a to przy boosterze metabolizmu bardzo ważne. Biorąc również pod uwagę Jego porównanie do Inferno, to również zdecydowanie lepiej się prezentuje ze względu na dużo większą objętość składników, lepsze ich formy oraz więcej tych które realnie powodują spadek tkanki tłuszczowej. Poza tym Inferno pobudza raczej nieco nawet delikatniej od GZ dlatego ciężko znaleźć jakąś Jego przewagę względem Fenixa. 

Z boosterów metabolizmu Cannibal Claw jest zdecydowanie najciekawszy patrząc na skład oraz przede wszystkim opinie. Jest też już na rynku dosyć długo i ciągle w niezmienionej wersji co świadczy raczej pozytywnie o produkcie.

Natomiast wybierając pomiędzy Alphaburn a Erase Fast to w tym konkretnym przypadku postawiłbym na Erase. Mając jeszcze około 15 kg do zgubienia przyjdzie czas na docinkę końcową, a sam Ground Zero również posiada składniki redukujące tkankę tłuszczową białą. Natomiast Elite Erase fast ma lepsze właściwości usuwające nadmiar wody, wspiera redukcję tkanki tłuszczowej np. z okolic klatki piersiowej i tworzy fajną suchą sylwetkę. Jeśli nigdy nie stosowałeś nic opartego na takich składnikach to warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy działanie Erase Fast jest czasowe ? Tzn. Po zakończeniu brania woda podskórna wraca jak przed suplementacją? Jak on działa na redukcję tłuszczu bo wszystkie komentarze z forum są praktycznie o wywalaniu wody a ja mam raczej sporo tłuszczu do spalenia z piersi także.

Przekonałeś mnie już na zakup FGZ+CC  jeszcze nie jestem pewien trzeciego dodatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawkowanie jak najbardziej sensowne. Zacznij sobie pierwsze porcje Ground Zero razem z posiłkiem żeby poznać reakcję organizmu, potem już tak jak napisałeś.

Co do erase fast to Jego głównymi właściwościami jest obniżenie poziomu estrogenu, a to między innymi ten hormon w dużej mierze odpowiada za gromadzenie się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej wokół klatki piersiowej. Owszem posiada działanie usuwające nadmiar wody, ale wynikający właśnie ze zbyt wysokiego estrogenu. Nie jest to typowy ziołowy diuretyk lecz ma znacznie ciekawsze i bardziej bezkompromisowe działanie. Dodatkowo przy Jego stosowaniu sylwetka wygląda lepiej mimo takiego samego składu ciała, staje się bardziej zbita i zdecydowanie mniej galaretowata jak potocznie to nazywamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kończę drugi cykl spalania, zostało mi jeszcze tylko Fenixa na parę dni(kończę drugie opakowanie). Do zżucenia zostało mi ok 6-7 kg. Co mogę teraz zabrać od razu na trzeci cykl?

Dodam że Fenix nadal hamuje łaknienie, pobudza i zwiększa mi potliwość więc chyba nadal działa pomimo drugiego opakowania pod rząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zmienić Ground Zero (mimo że nadal dobrze działa) na inny spalacz termogeniczny, który da nowy bodziec do redukcji, np. Stimerex Hardcore lub Inferno Apocalypse w połączeniu z Alphaburnem wydaje się być jeszcze lepszą opcją niż jakikolwiek spalacz solo. Do tego możesz kontynuować Cannibal Claw lub zmienić na inny booster metabolizmu. Bardzo dobry skład ma Brawn Thyro Lean.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Cannibal Claw i jeszcze raz Erase Fast. Nie mogę jeszcze zdecydować jaki spalacz termogeniczny do tego dobrać. Czy Inferno Apocalypse w obecnej wersji nadal jest dobre bo opinie z forum są już stare? Zauważyłem też że Apocalypse składników ma mniej w 3 kapsułkach niż Fenix w jednej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inferno Apocalypse pośród produkowanych wersji zbiera najlepsze opinie. 3 kap. to porcja dzienna, opinie ma bardzo dobre Znajomy kupił niedawno, dodał opinie co prawda na innym forum ale pozwolę sobie zacytować:

Cytuj

Witam, chce się podzielić opinią na temat w/w spalacza, zdecydowałem się kupić ze względu na wiele ciekawych opinii, dodam że brałem naprawdę sporo spalaczy z 1.3,Eca itd. Dzisiaj pierwszy dzień wziąłem 3 tabletki około 30-35min przed treningiem. Zaczynając od koncentracji to mogę śmiało przyznać że nigdy nie miałem takiego skupienia i koncentracji, nie czułem żadnego "wystrzelenia" jak po geranium chociażby. Co do siły, wytrzymałości, czułem że mogę zrobić więcej powtórzeń, jak i większa ochota na dołożenie ćwiczenia czy ciężaru pomimo porannej godziny treningowej. Potliwość cholernie wielka pierwsze 5min na bieżni i już cieknie, po treningu nie czuje żadnego zjazdu, czy "zj**y" jak często miałem chociażby po t5. Za kilka dni opiszę znowu działanie, gdyż zobaczymy czy to nie efekt "pierwszego zażycia". Na dzień dzisiejszy jak ktoś miał już trochę przygód ze spalaczami śmiało mogę polecić. Pozdrawiam

Cytuj

Witam kolejne treningi ze spalaczem efekty tak naprawdę wciąż takie same jak za 1 razem,pojawia się jakieś 15min po zażyciu dziwne uczucie w szczęce jak po... :):):) zauważyłem też dobrą pompę jak po aakg. Jedyny minus pojawia się jakaś godzinę po treningu, dopada cholerne zmęczenie, senność, wystarczy się przespać 15min i trochę się polepsza. Zauważyłem też zwiększony poziom libido, ogromna chęć po treningu na... ;) opiszę za kilka dni dalsze obserwacje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...