Skocz do zawartości

Jaki zestaw na diete nisko węglowodanową?


Rekomendowana wypowiedź

Cześć, próbuję skompletować suplementy na ostateczne docięcie zalegającego tłuszczu, zaczynałem prawie rok temu od Superburn + Target A-2 + Cannibal Claw. Wtedy myślałem, że nie działa ale z perspektywy czasu widzę, że źle ćwiczyłem i nie spalałem tych kcal tyle ile powinienem więc nie mam pewności jak na mnie wpływały w/w. Potem jak już ogarnąłem co robiłem źle i dorzuciłem bardziej ogarniętą dietę. Kupiłem sobie do niej taki zestaw:Ground Zero + Burn24 + Alphaburn + Erase Fast. O ile trzy ostatnie produkty przyjmowałem bardzo ok to przez dobry miesiąc rzygałem od Ground Zero, po 0.5 tabletki udało mi sie w końcu dojść do momentu gdzie mogłem zjeść jedną sztukę z rana na czczo i było ok, czułem leciutki dyskomfort ale pobudzenie sporo dawało. Nie było jednak opcji zjeść to przed treningiem, rzygalem nawet od cardio więc jak skończyłem pudełko stwierdzam, że pora spróbować czegoś jeszcze.

Teraz jestem na diecie nisko węglowodanową (pierwsza która na mnie bardzo dobrze działa, czuje się świetnie i fat leci tonami), 1500kcal. Waga leci bardzo sympatycznie, W ostatnim tygodniu zredukowałem 4.4kg wagi (w tym 2.5% BF) i dobiłem do 73kg (zaczynałem z 95 ten niecały rok temu). Ale to nie waga jest problemem tylko body fat, dalej jest go 19%. Chce zredukować do minimum 15%, najchętniej 10% i zacząć w końcu robić masę. Redukcja bardzo mnie już męczy i mimo świetnych wyników na diecie niskowęglowodanowej chce sobie jeszcze pomóc jakąś chemią, możecie polecić jakiś dobry zestaw? Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw który miałeś jest bardzo skuteczny, ale w takiej sytuacji i przy diecie nisko węglowodanowej dobrze byłoby wybrać inny spalacz bazowy (bardzo dobre opinie zbiera i pasowałby do całości - Stimerex Hardcore w wersji Senagalią lub jeśli nie chce czegoś co mocno pobudza to uprzednio stosowany Superburn jest nadal bardzo dobrą opcją) i zamiast Burn24, który między innymi obniża poziom cukru we krwi wybrać spalacz lipotropowy o innej charakterystyce jak Slim Factor (można stosować także wieczorem, nie pobudza w ogóle). Ograniczasz mocno węgle, więc można dodać do tego ponownie Cannibal Claw z dwóch względów. Po pierwsze metabolizm będzie zwalniał, po drugie by nie było po zakończeniu redukcji efektu jojo. Jak fundusze pozwalają możesz dodać Alphaburn, który tym lepiej sprawdza się im niższy masz poziom tłuszczu. Sam przymierzam się niedługo do jakiegoś zestawu i rozważam podobny, z tym że oparty o Ground Zero na którego Ty źle reagowałeś, więc nie ma oczywiście sensu brać go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...