Jump to content
Sign in to follow this  
aniqstar

Aakg, hmb

Rekomendowana wypowiedź

Ćwiczę 3 razy w tygodniu crosfit, 2 razy bieganie. Biorę HMB na "zwiększyć swoją suchą masę mięśniową, zredukowaniem zbędnej tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym ergogenicznym (zwiększającym zdolności wysiłkowe)" a aakg "powoduje widoczny wzrost siły i wytrzymałości podczas intensywnych ćwiczeń, a także usprawnia proces regeneracji i rozbudowy tkanki mięśniowej". Czy mogę do tego dołożyć olimp  Carbonizer "nie tylko w sportach wytrzymałościowych, ale i szybkościowo-siłowych pozwala skrócić czas regeneracji i poprawić wyniki sportowe". Czy to nie za duże obciążenie dla żołądka? Co myślicie 😁

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jest to duże obciążenie dla żołądka, Carbo to tak na prawdę coś na zasadzie soku w proszku, czyli porcja szybkoprzyswjalnych węglowodanów. Ogólnie suplementacje masz kiepską, a to co wyczytałeś na temat tych produktów i cytujesz w niczym nie pokrywa się z prawdą. HMB nie działa praktycznie wcale na co jest tysiące badań, aakg to delikatny booster tlenku azotu, o wiele lepsze działanie w tym zakresie ma już GPLC czy Agmatyna, a efektywność carbonizera jest taka sama jak zjedzenie banana czy wypicie soku.

Jeśli szukasz dobrej suplementacji pod sporty wytrzymałościowe to możesz pomyśleć np. o takim produkcie jak Amix EpoCore, bardzo dobry skład i coś co realnie może poprawić wyniki na pewnym poziomie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...