Skocz do zawartości

Co do zestawu Ground Zero + Alphaburn?


Mr.White

Rekomendowana wypowiedź

Witam.

Mam do zgubienia ostatnie kilogramy(około 5-6kg) które głównie tkwią na brzuchu. Ćwiczę 4-5 razy w tygodniu, dieta jako taka jest. Zakupiłem sobie Hi-Tech Satietrim żeby ograniczyć podjadanie ale mimo wielu świetnych opinii - w moim przypadku, nie działa prawie w ogóle. Dlatego chce ponownie zakupić Ground Zero + Alphaburn ale moje pytanie brzmi czy coś jeszcze do tego dodać? Wcześniej stosowałem ten zestaw wraz z Erase Fast i efekty były świetne ale nie wiem czy jest sens stosować EF na tym etapie czy lepiej np. zastosować booster metabolizmu Cannibal Claw?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie znam się na tyle żeby doradzać, ale ja bez satietrim nie mogę się obejść, stosuje niemal ciągle od pół roku i działa cały czas, jak zaczynasz stosować to nie czuć hamowania łaknienia od początku tylko po kilku dniach regularnego stosowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, że efekt miał się pojawić dopiero po kilku dniach. Mija już ponad tydzień regularnego stosowania 3 razy dziennie do każdego posiłku i efektu praktycznie brak. Gdy  wcześniej brałem Ground Zero to mogłem w ogóle nie jeść dopiero gdy zacząłem brać drugie opakowanie pod rząd efekt zaczynał wyraźnie słabnąć ale to zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie zależy od organizmu, ja miałem tylko raz satietrim, jakiś rok temu i hamował łaknienie jak dobre termogeniki napchane stymulantami, ale bez pobudzenia oczywiście

to czy wybrać do zestawu Ground Zero + Alphaburn, erase fast czy cannibal claw to zależy od tego z czym mamy problem, jeśli jest to spowolniony metabolizm (nieregularne odżywianie, mocno obcięte kalori, 'podeszły wiek' ;), to cannibal claw będzie lepszą opcją, choć erase fast moim zdaniem nieco lepiej uzupełnia taki zestaw i moim zdaniem sprawdza się nawet przy wyższym poziomie otłuszczenia

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...