Skocz do zawartości

Fenix Ground Zero razem z Erase Fast - ok?


Macryc

Rekomendowana wypowiedź

Witam,

 

Biorę od jakiś 2,5 tyg Fenix Ground Zero (dawki 2 - 2.5 kap dziennie, bo to mocne jak dla mnie i spać nie mogę jak wezmę 2 kap. przed popołudniowym/wieczornym treningiem) razem z Burn24. Chciałbym dorzucić coś na definicję. Naczytałem się dobrego o Erase Fast. Czy taki zestaw (GZ+B24+EF) jest ok? I czy jest bezpieczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połączenie bardzo dobre, nie ma przeciwwskazań, składniki się nie powielają, ani nie działają antagonistycznie, a erase fast podobnie jak kiedyś ad-3 oraz erase pro zbiera bardzo dobre opinie

 

Ground Zero mówisz mocno działa? jeśli 2x1 kap. działa wystarczająco mocno, to dawki nie zwiększaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na mnie działa mocno. Na samym początku po 1 kapsułce chodziłem mocno naspidowany. Być może dlatego, że nigdy wcześniej nie brałem mocnych spalaczy. Zgodnie z zaleceniami wziąłem kapsułkę przed śniadaniem a drugą po południu, jakieś 30 min przed treningiem. Byłem zupełnie mokry po 10 minutach ćwiczeń, prawie kompletnie nie czułem zmęczenia a siły miałem naprawdę dużo. Po treningu się wciąż cały trząsłem, zamiast zmęczenia czułem takie przyjemne mrowienie z tyłu głowy. Wziąłem rower i zrobiłem trasę, która normalnie mnie wykańcza, tyle tylko, że tym razem nawet nie musiałem zmieniać przerzutek, taki byłem nabuzowany. Potem dopadły mnie skutki uboczne - nie mogłem spać, miałem nudności, byłem jakiś rozdrażniony. Zmniejszyłem dawki (pół kapsułki rano, pół po południu) - było ok. Z biegeim dni zacząłem zwiększać i teraz biorę całą rano i 1,5 po południu. Jest ok. Pobudzenie jakby mniejsze ale termo nadal ok i efekty autentycznie widoczne w lustrze. Jestem gdzieś w 2/3 opakowania i zadziało się to, co się zwykle dzieje przy tego typu kuracjach - tempo efektów zmalało. Tłumaczę sobie, że im ciężej o efekty tym są one trwalsze. Dlatego pojawił się pomysł Erase Fast. Sylwetka jest ok, tusza jest ok. Chcę poprawić definicję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...