Skocz do zawartości

Amp1burn + lean fx/lean xtreme/dpc 2.0/cannibal claw?


kuba1993

Rekomendowana wypowiedź

Cześć, pomijając wstęp, szybka piłka który z wyżej wymienionych dorzucić najlepiej do Amp1burn'a, którego skład pokrywa się a nawet posiada dodatkowe rzeczy względem targetu a2. Przede wszystkim zalezy mi na pozbyciu się uporczywego tłuszczu + ruszeniu mojego metabolizmu i ogólnemu spodkowi bodyfatu. Opini w necie jest od groma, lecz nie znalazlem jeszcze mojego zestawienia.

Z góry dzieki za pomoc! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Amp1burn to typowy spalacz termogeniczny, więc raczej nie moża go zestawiać z Target-A2.

Swoją drogą produkt kiepski, ma tylko 30 porcji i poza dwoma składnikami spalającymi tłuszcz same pobudzacze. Znacznie lepszy jest w podobnym zakresie cenowym inny spalacz termogeniczny OxyECA z Leechek. Jeśli priorytetem jest dla Ciebie nakręcienie metabolizmu to do spalacza bazowego najlepiej dodać Cannibal Claw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Amp1burn to typowy spalacz termogeniczny, więc raczej nie moża go zestawiać z Target-A2.

Swoją drogą produkt kiepski, ma tylko 30 porcji i poza dwoma składnikami spalającymi tłuszcz same pobudzacze. Jeśli priorytetem jest dla Ciebie nakręcienie metabolizmu to do spalacza bazowego najlepiej dodać Cannibal Claw.

posiada pobudzacze ale posiada również alfajohe w ilości 3mg czyli tyle ile target a2.

Claw tez tylko 30 porcji, na amerykanskich forach, niestety tematy z 2009-2011 roku wszyscy byli przychylni do lean xtreme, stąd moje wahania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównaj ilość składników aktywnych w całym opakowaniu amp1lean'a z oxyeca chociażby czy phenadrolem

 

lean xtreme podobnie jak lean fx to bloker kortyzolu, a w dalszej kolejności booster metabolizmu

 

w 2009-2011 na rynku nie było cannibal claw'a bo firma która go produkuje istnieje od 2013r., także ciężko by go wtedy polecali, ale lean xtreme miał wtedy inny skład niż obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównaj ilość składników aktywnych w całym opakowaniu amp1lean'a z oxyeca chociażby czy phenadrolem

 

lean xtreme podobnie jak lean fx to bloker kortyzolu, a w dalszej kolejności booster metabolizmu

 

w 2009-2011 na rynku nie było cannibal claw'a bo firma która go produkuje istnieje od 2013r., także ciężko by go wtedy polecali, ale lean xtreme miał wtedy inny skład niż obecnie

to co polecasz dorzucic do amp1burna? Claw'na czy lean fx? Chce uzyskac jak najlepsze efekty. Od zawsze mam tendencje do tycia, 4 lata temu ważyłem ponad 40 kg więcej, do teraz zmagam sie z uporczywym tłuszcem na biodrach. Kusi mnie Claw, ale posiada tylko 20 porcji po 3 tabsy

 

no chyba ze polecasz dorzxucic do Amp1burna jeszcze inny termogemik? Typu thermadex czy cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amp1burn to termogenik i nie powinno się go łączyć z innym, claw jest lepszym środkiem jeśli chodzi o nakręcenie metabolizmu, 2 kap. dziennie już realnie działają, a co do rauwolsciny to olympus labs nie określa ile jej jest w jego spalaczu, może być 0,5mg, może być 5mg, ale amp1burn to przede wszystkim pobudzacz, a nie spalacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amp1burn to termogenik i nie powinno się go łączyć z innym, claw jest lepszym środkiem jeśli chodzi o nakręcenie metabolizmu, 2 kap. dziennie już realnie działają, a co do rauwolsciny to olympus labs nie określa ile jej jest w jego spalaczu, może być 0,5mg, może być 5mg, ale amp1burn to przede wszystkim pobudzacz, a nie spalacz

masz racje.. w zasadzie na informacje o 3mg natknąłem się tylko na jednym amerykanskim forum... producent nic o tym nie wspomina. W takim razie co sądzisz o połaczeniu superburna z czystym targetem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superburn to na pewno pełnowartościowy spalacz, jednak czy połączenie z Targetem spełni Twoje oczekiwania to nie wiem, ponieważ żaden z produktów nie nakręca skutecznie metabolizmu co jest dla Ciebie priorytetem. Superburn + Claw to już jednak całkiem inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superburn to na pewno pełnowartościowy spalacz, jednak czy połączenie z Targetem spełni Twoje oczekiwania to nie wiem, ponieważ żaden z produktów nie nakręca skutecznie metabolizmu co jest dla Ciebie priorytetem. Superburn + Claw to już jednak całkiem inna sprawa.

Natykam się na parę rodzajów superburna. Czy

GAT JET FUEL SUPERBURN 120 NAJLEPSZA WERSJA DYSTR

290391640.jpg

 

to ta wersja superburna?

 

Z innej strony, tabela skałdników prezentuje się troszke inaczej.

GAT_JetFuel_SuperBurn_USA_sklad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...