Skocz do zawartości

Dylemat


Rekomendowana wypowiedź

Witam, zdecydowałem się na zakup spalacza tłuszczu. Najbardziej zainteresował mnie Trizer(w ch*j dużo pozytywnych opinii) oraz Omega Burn24 (podobno zajebiscie dziala i nie wpływa źle na zdrowie, ale ten Trizerposiada dużo kofeiny, którą bym jednak chciał uniknąć, mam sporadyczne bóle głowy, źle mi się zasypia po stymulantach itd, z kolei Burn24 kosztuje prawie dwa razy tyle co Trizer(!). Jaka jest wasza opinia na temat tych dwóch specyfików? 


 


PS. Dlaczego ten Burn24 można kupić tylko na dwóch stronach? 


Wolę, żeby nawet były gorsze efekty, ale żebym nie miał kłopotów ze zdrowiem. 


 


 


Jeszcze myślałem nad Lean fx


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opinie o fitlabs trizerze są tutaj (takie nie spreparowane)

https://forum-sportowe.pl/topic/547-fitlabs-trizer-stosowal-ktos-opinie-i-skutki-uboczne/

trizer mimo że to badziew to ma w składzie kofeinę, więc w Twoim przypadku odpada, mimo że jest o połowę tańszy od Burn24 to nie jest warty nawrt gdyby stanowił 1/5 jego ceny

Lean fx lepiej sprawdza się jako dodatek do spalacza bazowego niż środek solo, bo to jest przede wszystkim booster metabolizmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2016 o 16:16, Kazam napisał:

opinie o fitlabs trizerze są tutaj (takie nie spreparowane)

http://forum-sportowe.pl/topic/547-fitlabs-trizer-stosowa%C5%82-kto%C5%9B/

 

trizer mimo że to badziew to ma w składzie kofeinę, więc w Twoim przypadku odpada, mimo że jest o połowę tańszy od Burn24 to nie jest warty nawrt gdyby stanowił 1/5 jego ceny

 

Lean fx lepiej sprawdza się jako dodatek do spalacza bazowego niż środek solo, bo to jest przede wszystkim booster metabolizmu

Ok dzięki za cenną opinię o Trizerze, czyli ten cały Trizer odpada.

Przeczytałem mnóstwo tematów na tym forum i zauważyłem, że ludzie chwalą sobie też TARGET-A2 i PURE CLINICAL Burn. Kurcze nawet bym wziął ten drugi specyfik co napisałem, ale on pobudza :/. Dodam, że jestem typowy skinny fat, np. ręce mam chude a brzucho i dupe tłustą jak nie wiem i zauważyłem własnie, że A2 spala w tych miejscach tłuszczyk. Nie wiem...może polecisz jakiś spalacz do 150zł mniej więcej? :D

To jest mój pierwszy raz to nie chce brać z 3 naraz XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clinical Burn bardzo mocno pobudza, w Twoim przypadku całkowicie odpada. Jakbym miał kupować osobiście Target-A2 to wolałbym w podobnej cenie Evolab Alphaburna (ma dodatkowe dwa składniki nie pobudzające)

Burn24 występuje też w opakowaniach 90 kap. Dla osoby o wadze poniżej 65kg starcza na miesiąc suplementacji. (3x1 kap. przed głównymi posiłkami stosujemy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...