Skocz do zawartości

Dodatkowe pare kilogramów


xeq19

Rekomendowana wypowiedź

Witam,  chciałbym przytyć parę kilogramów, mam 182 cm wzrostu ważę 58 kilogramów i 27 lat, zastanawiam się nad kupnem jakiś odżywek tak żeby przytyć parę kilo, prowadzę nieregularny tryb życia ze względu na prace, ponieważ pracuje nocą a w dzień śpię (od poniedziałku do piątku), jeżeli chodzi o weekendy wtedy jest już normalnie w dzień funkcjionuje a w nocy śpię, pisze o tym dla tego ,że cieżko jest mi utrzymać jako kolwiek dietę, więc chciał bym wspomóc się jakimiś odzywkami tak żeby złapać pare dodatkowych kilogramów, czy ktoś mógł by mi polecić jakies odżywki dla takich osób, nie musi to być sama masa mięśniowa ale też przyda się trochę tłuszczyku, z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim do tego aby przytyć potrzebna jest nadwyżka kaloryczna, więc nie chodzi tutaj o ścisłą dietę, ale o fakt byś jadła więcej niż wynosi Twoje podstawowe zapotrzebowanie. Co do odżywek to najlepszą opcją będą te o proporcjach białka do węglowodanów około 1 do 3-4. Bardzo fajną opcją są np. 7Nutrition BodyBuilder lub Mass Definition. Poza dobrym składem mają dopracowane smaki więc powinny się sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie o coś takiego mi chodzi, tu mowimy i typowych gainerach a jeżeli polączył bym to po prostu w jakis zestaw wraz z witaminami?

https://allegro.pl/oferta/trec-zestaw-odzywek-na-mase-cykl-30-dni-wys-0-8487864976

np coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejny i kompletnie nie warty swojej ceny. Większość rzeczy totalnie zbędna. Kluczowa będzie nadwyżka kalorii jak kolega wspomniał więc weź coś z proponowanych przez niego gainerów, do tego witaminy jeśli potrzebujesz np. multiple sport od olimp i kreatyna dobrej jakości np. fitmax creatine creapure. Dużo bardziej efektywnie i bez porównania nawet co do jakości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...