Skocz do zawartości

Walka z celulitem


Rekomendowana wypowiedź

Witam pytanie skierowane gównie do kobiet , w jakis sposób pozbyc sie celulitu? Jestem osobą cwiczącą codzienie , koncze opakowanie san liporedux ktory miał rzekomo równiez pozbyc sie celulitu jedank efekty bardzo małe .. ;( macie jakies sprawdzone sposoby ? bo szczerze juz powoli wątpie czy cokolwiek moze mi pomóc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałam Liporedux oraz Diuretic (oba polecane na redukcję cellulitu czy cellulitu wodnego) i w moim przypadku się sprawdziły bardzo dobrze. Wiadomo modelką nie jestem, ale co miało zniknąć to zniknęło, teraz chcę popracować nad jędrnością, ale tu się kłaniają ćwiczenia z ciężarkami i zwiększona ilość białka w pożywieniu.

 

Wcześniej stosowałam masę kosmetyków i różne wcierki i nic nie działało.

Jeśli mogę coś doradzić to lepiej skupić się ogólnie na redukcji tłuszczu, a nie tylko na samym cellulicie. Bo być może problem jest ogólnie w zwiększonej ilości tkanki tłuszczowej, która może przypominać cellulit. Redukując tłuszcz całego ciała, cała sylwetka będzie wyglądała bardziej estetycznie, przy okazji samego cellulitu (jeśli to on) także będzie siłą rzeczy mniej.

 

Nie inwestuj w te wszystkei cuda typu Vacu, komory ciśnieniowe itd. bo to przerabiałam z koleżankami i nic nie działa.

Najważniej to żebyś ograniczyłą co zera wszystko co zawiera cukier, wszystko co jest z białej mąki i zwiększyła ilość pełnowartościowego białka w pożywieniu. Dzięki temu masz gwarancję, że redukując tłuszcz jednocześnie go nie dodajesz z nieodpowiedniego jedzenia, bo może tutaj był problem. Z suplementów chyba nic lepszego poza Liporedux, Diuretic Complex i ewentualnie Target A2 nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałam Liporedux oraz Diuretic (oba polecane na redukcję cellulitu czy cellulitu wodnego) i w moim przypadku się sprawdziły bardzo dobrze. Wiadomo modelką nie jestem, ale co miało zniknąć to zniknęło, teraz chcę popracować nad jędrnością, ale tu się kłaniają ćwiczenia z ciężarkami i zwiększona ilość białka w pożywieniu.

 

Wcześniej stosowałam masę kosmetyków i różne wcierki i nic nie działało.

Jeśli mogę coś doradzić to lepiej skupić się ogólnie na redukcji tłuszczu, a nie tylko na samym cellulicie. Bo być może problem jest ogólnie w zwiększonej ilości tkanki tłuszczowej, która może przypominać cellulit. Redukując tłuszcz całego ciała, cała sylwetka będzie wyglądała bardziej estetycznie, przy okazji samego cellulitu (jeśli to on) także będzie siłą rzeczy mniej.

 

Nie inwestuj w te wszystkei cuda typu Vacu, komory ciśnieniowe itd. bo to przerabiałam z koleżankami i nic nie działa.

Najważniej to żebyś ograniczyłą co zera wszystko co zawiera cukier, wszystko co jest z białej mąki i zwiększyła ilość pełnowartościowego białka w pożywieniu. Dzięki temu masz gwarancję, że redukując tłuszcz jednocześnie go nie dodajesz z nieodpowiedniego jedzenia, bo może tutaj był problem. Z suplementów chyba nic lepszego poza Liporedux, Diuretic Complex i ewentualnie Target A2 nie znajdziesz.

Dzieki wielkie , własnie stosuje liporedux i target a 2 spróbuje jeszcze Diuretic , własnie od 2 tygodni zaczałam równiez wykonywac ciwczenia silowe , samo cardio jak na razie na celilit nie podziałało dziękuje za odpowiedz zobacze jak będzie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Polecam dodatkowo masaż bańkami chińskimi ( takie z tworzywa sztucznego). Sama nie wierzyłam, ale rzcywiście pomaga zmniejszyć cellulit. Jednak ma to troche minusów - masaż długo się robi ( to można przeżyc), gorzej jak masz problem z naczynkami ( bo wtedy trzeba przestać) i to że na początku mega boli i robią się siniaki w pierwszym tygodniu, ale później na szczescie się przyzwyczajasz. Dodatkowo jak stosujesz jakieś preparaty zewnetrznie do walki z cellulitem dobrze jest je aplikować po takim masażu - lepiej się wchłaniaja:D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...