Skocz do zawartości

Stojak+sztanga na początek.


Rekomendowana wypowiedź

Hej, mam pytanie czy taki zestaw będzie okej dla osoby początkującej??

https://kelton.pl/product-pol-5717-Lawka-HL1-HS9-Zestaw.html

Ogarnąłem już gryf + obciążenia,tylko teraz mi zostało do kupienia ławka + stojak i czy taka propozycja ma sens??

Dodam,że mam 178 cm wzrostu,jeżeli to ma jakieś tutaj znaczenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
On 8/7/2024 at 12:42 PM, Paweł 149 said:

Wg sprzęt nie jest zły a czykolwiek w tej cenie można przy odrobinie wysiłku kupić więcej sprzętu... 

I też dobrej jakości 

A jaki sprzęt polecasz? Bo znalazłem jeszcze taki stojak,który wygląda okej https://www.mediaexpert.pl/sport-i-rekreacja/akcesoria-treningowe/pozostale-do-fitness-i-silowni/stojak-wielofunkcyjny-hms-pws20?srsltid=AfmBOorYj2lWNgc8O6VLhqaLyDPNIxqF30tjCD4do0_anJTqmYC2d1LbDmE

I do tego bym dokupiłbym ławke oczywiśćie

Edytowane przez Makss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, warto zwrócić uwagę na to ile masz miejsca w pomieszczeniu bo znając życie nie skończy się na ławce i stojakach :D Ja skompletowałem u siebie taki zestaw i pomimo 190 wzrostu jestem zadowolony z jakości i dopasowania sprzętu który używam. Ławka do wyciskania ma 9 pozycji skosu dodatniego waży ponad 20 kg jest stabilna i ma możliwość dołączenia dodatkowych urządzeń. Stojaki 8/10 ze względu na brak konkretnych zabezpieczeń przed upuszczeniem ciężaru. Dodatkowo ławka ujemna stojak na obciążenie i reszta osprzętu. Wysyłam foto może się zainspirujesz i zobaczysz jak to wygląda u innych. Dodam jeszcze że moja pierwsza siłownia była zakupiona na olx i po mału kompletowałem sobie to co mam obecnie z czego nie ukrywam jestem zadowolony i co najważniejsze nie wydałem na to milionów 

WhatsAppImage2024-08-09at14_52_49.thumb.jpeg.35ccb94c4621f53d10874b9e661d705a.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, szpaleta said:

Siema, warto zwrócić uwagę na to ile masz miejsca w pomieszczeniu bo znając życie nie skończy się na ławce i stojakach :D Ja skompletowałem u siebie taki zestaw i pomimo 190 wzrostu jestem zadowolony z jakości i dopasowania sprzętu który używam. Ławka do wyciskania ma 9 pozycji skosu dodatniego waży ponad 20 kg jest stabilna i ma możliwość dołączenia dodatkowych urządzeń. Stojaki 8/10 ze względu na brak konkretnych zabezpieczeń przed upuszczeniem ciężaru. Dodatkowo ławka ujemna stojak na obciążenie i reszta osprzętu. Wysyłam foto może się zainspirujesz i zobaczysz jak to wygląda u innych. Dodam jeszcze że moja pierwsza siłownia była zakupiona na olx i po mału kompletowałem sobie to co mam obecnie z czego nie ukrywam jestem zadowolony i co najważniejsze nie wydałem na to milionów 

WhatsAppImage2024-08-09at14_52_49.thumb.jpeg.35ccb94c4621f53d10874b9e661d705a.jpeg

Oooo,dziękuje bardzo za inspiracje.Śmieszne jest to,że właśnie znalazłem tą ławkę i raczej ją będę kupował. Zależy mi właśnie aby sprzęt za dużo miejsca nie zabierał,ponieważ prawdopodobnie będę za niedługo w innym mieście na studiach i nie wiadomo do końca ile tam będę miał przestrzeni,ale raczej stojak i ławka powinny być okej.Pytanko takie,używasz tych dodatków do ławki?Jeżeli tak to jak się one sprawdzają??? Chodzi mi głownie o wyciąg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze marbo sport też ma ciekawe stojaki jak widze.

https://www.marbo-sport.pl/product-pol-29460-Klatka-half-rack-drazek-do-pociagania-ze-stojakami-i-poreczami-uchwytem-landmine-MS-U115-2-0-Marbo-Sport.html

https://www.marbo-sport.pl/product-pol-29321-Drazek-stacjonarny-ze-stojakami-i-poreczami-do-dipow-MS-U116-2-0-Marbo-Sport.html

Kurcze ten pierwszy stojak wydaje się nawet lepszy od mojej propozycji,większa funkcjonalność..

6 minutes ago, Makss said:

Oooo,dziękuje bardzo za inspiracje.Śmieszne jest to,że właśnie znalazłem tą ławkę i raczej ją będę kupował. Zależy mi właśnie aby sprzęt za dużo miejsca nie zabierał,ponieważ prawdopodobnie będę za niedługo w innym mieście na studiach i nie wiadomo do końca ile tam będę miał przestrzeni,ale raczej stojak i ławka powinny być okej.Pytanko takie,używasz tych dodatków do ławki?Jeżeli tak to jak się one sprawdzają??? Chodzi mi głownie o wyciąg :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam dodatkowego osprzętu do ławeczki z powodu braku miejsca. Co do wyciągu to jednak wybrał bym taki montowany do ściany, jakoś nie jestem przekonany do tego który można dokupić do ławeczki. Widziałem na insta jak Kamil Nosal używa tego osprzętu i wygląda całkiem nieźle ale wiadomo on działa na potrzeby marketingowe MS. Pełnowartościowy trening na etapie początkującego można zrobić bez wyciągu, jeśli nie wiesz jaka będzie u cb sytuacja z lokum skupił bym się na tym aby ogarnąć sobie dobry plan treningowy wykorzystując to co posiadasz. Zainwestuj trzy dyszki w kółko do brzuszków (AB roller) mówie Ci wchodzi nieźle nie tylko na brzuch :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, szpaleta said:

Niestety nie mam dodatkowego osprzętu do ławeczki z powodu braku miejsca. Co do wyciągu to jednak wybrał bym taki montowany do ściany, jakoś nie jestem przekonany do tego który można dokupić do ławeczki. Widziałem na insta jak Kamil Nosal używa tego osprzętu i wygląda całkiem nieźle ale wiadomo on działa na potrzeby marketingowe MS. Pełnowartościowy trening na etapie początkującego można zrobić bez wyciągu, jeśli nie wiesz jaka będzie u cb sytuacja z lokum skupił bym się na tym aby ogarnąć sobie dobry plan treningowy wykorzystując to co posiadasz. Zainwestuj trzy dyszki w kółko do brzuszków (AB roller) mówie Ci wchodzi nieźle nie tylko na brzuch :D 

Okej,słyszałem że te kółka są bardzo dobre na brzuch,więc na pewno zainwestuje.Tylko teraz się zastanawiam nad czym się zdecydować..

Bo ławkę tą biorę na pewno,ale wlaśnie stojak https://www.marbo-sport.pl/product-pol-29460-Klatka-half-rack-drazek-do-pociagania-ze-stojakami-i-poreczami-uchwytem-landmine-MS-U115-2-0-Marbo-Sport.html    ma więcej funkcji niż ten co wysłałem (https://www.mediaexpert.pl/sport-i-rekreacja/akcesoria-treningowe/pozostale-do-fitness-i-silowni/stojak-wielofunkcyjny-hms-pws20?srsltid=AfmBOorYj2lWNgc8O6VLhqaLyDPNIxqF30tjCD4do0_anJTqmYC2d1LbDmE )

No i własnie bardziej chyba mnie przekonuje propozycja marbo przez swoją funkcjonalność (dipy,podciągnięcia etc etc)

Co myślisz o tym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, jak bym miał możliwość to bez zastanowienia wleciał by u mnie stojak z marbo.  Niestety mieszkam na poddaszu i wysokość do sufitu nie pozwala mi na instalacje takiego sprzętu ale ... hehe jestem w trakcie zbierania funduszy na budowe siłowni całorocznej na działce i też będę chciał coś podobnego więc jak już coś kupisz to koniecznie daj znać za jakiś czas czy było warto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...