Jump to content

Data ważności odrzywki

maki

Rekomendowana wypowiedź

Witam 

Kupiłem odrzywkę 1RULE w sklepie internetowym .Po rozpakowaniu przesyłki spostrzegłem że data ważności się nie zgadza z tą z opisu .Napisałem w tej sprawie do sklepu ale oni twierdzą że w USA  jest inaczej oznaczana data ważności .EXP:07/03/2024 niby tam jest pierwszy miesiąc ,dzień i rok .Szukałem w necie ale w nie mogę takiej informacji znaleźć.Może ktoś się orientuje 

25 minut temu, maki napisał:

Witam 

Kupiłem odrzywkę 1RULE w sklepie internetowym .Po rozpakowaniu przesyłki spostrzegłem że data ważności się nie zgadza z tą z opisu .Napisałem w tej sprawie do sklepu ale oni twierdzą że w USA  jest inaczej oznaczana data ważności .EXP:07/03/2024 niby tam jest pierwszy miesiąc ,dzień i rok .Szukałem w necie ale w nie mogę takiej informacji znaleźć.Może ktoś się orientuje 

W Wielkiej Brytanii faktycznie tak jest, w USA z tego co wiem jest tak samo jak w Polsce. Na pewno informację wiążącą otrzymasz u producenta, napisz do niego maila po prostu. Poza tym, jaka by kolejność nie była to już jest po terminie.

https://www.ruleoneproteins.com/pages/contact-form

• Upvote 2