Skocz do zawartości

Jaki atlas do ćwiczeń kupić? do 10k


Rekomendowana wypowiedź

Cześć,
chciałem się dowiedzieć, jaki atlas do ćwiczeń kupić.
Cel: ogólne ćwiczenia wzmacniające.
Mam 2 propozycje, co o tym myślicie?

  1. Atlas Brama Treningowa HMS
  2. Atlas treningowy NOHRD SlimBeam Oak

Ten pierwszy wydaje mi się bardziej funkcjonalny, ale ten drugi jest bardziej estetyczny...
czy moze cos innego sprawdzonego z dobra opinia macie do polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz nakreślić jakie masz warunki do treningu i staż ? W obu przypadkach są to bardziej wyciągi niż atlasy. Oczywiście na takiej kolumnie z wyciągiem można zrobić sporo ćwiczeń ale potrzebne są dodatkowe uchwyty.

Na czym ci zależy ? Chcesz progresowac z ciężarem czy raczej ćwiczyć rekreacyjnie ?

Bardziej niż na design postawiłbym na funkcjonalność.

Pierwszy link to minus za mały stos bo tylko 30 kg i również brak dodatkowego sprzętu 

Kolumna z drugiego linku ma plus za drążek do podciągania i łączna ilość ciężaru to ok. 70 kg.

Minus to duża cena i brak dodatkowego osprzętu umożliwiającego trening całego ciała (za taką cenę to powinno dać cały komplet lub chociaż ławeczkę )

W obu przypadkach za taką cenę 7000 można zrobić sobie naprawę przyzwoitą siłownie z wolnymi ciężarami. 

Edytowane przez SportowyTypżycia
Dodanie nowych informacji
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...