Skocz do zawartości

Co pić w tracie


Rekomendowana wypowiedź

Witam.

Rower stacjonarny od ponad 3 miesięcy. 

Trening kardio na ,,schudność,,.

1h 25minut co drugi dzień. 

Aktualnie 48lat /118kg /196wzrost

 

Poce się w trakcie dość intensywnie, kończę mokry.

Dotąd piłem wodę ale pomyślałem że może elektrolity czy minerały wypacam. Ze suplementów to thermo fat burner max 2 tabletki pół godziny przed treningiem.

 Dieta zróżnicowana, dużo owocow i jarzyn. 

Co pijecie w trakcie treningu? Inne sugestie mile widziane. 

Ps. P.Admin proszę przenieść temat w razie ,,w,, 

 

 

Edytowane przez longer76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodając kreatynę lub cytrulinę do wody, którą pijesz podczas treningu, możesz zyskać dodatkową korzyść w postaci poprawy wydolności fizycznej i lepszego dostarczania tlenu do pracujących mięśni. Myślę że warto, abyś spróbował tą metodę gdyż te suplementy są bezpieczne dla osoby zdrowej. Jak byś chciał więcej info o tych suplach daj znać a coś podeślę.

Niestety co do redukcji tkanki mięśniowej to mogę powiedzieć tylko to co pewnie wiesz, "zmniejszenie zapotrzebowania kalorycznego"

Niemniej jednak polecam oprócz roweru jakieś ćwiczenia, które zaangażują wszystkie partie mięśniowe poniżej znalazłem coś na zachętę :D

 

Cytat

Trening siłowy, taki jak podnoszenie ciężarów, ma wiele korzyści dla spalania tłuszczu. Po pierwsze, buduje mięśnie, a większa ilość mięśni zwiększa tempo przemiany materii nawet w spoczynku, co przyczynia się do spalania większej ilości kalorii przez cały dzień. Po drugie, trening siłowy może prowadzić do efektu pozawiczeniowego, który polega na kontynuowaniu spalania kalorii nawet po zakończeniu treningu, gdy organizm naprawia i odbudowuje mięśnie. Wreszcie, trening siłowy może pomóc w utrzymaniu masy mięśniowej podczas redukcji tkanki tłuszczowej, co prowadzi do proporcjonalnego i estetycznego wyglądu sylwetki.

 

Edytowane przez szpaleta
  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie najważniejsze brzmi ile wody dostarczasz swojemu organizmowi w ciągu dnia?

Pocenie się organizmu przy wysiłku, zwłaszcza takiego który jest w stanie otyłości I stopnia, nie jest niczym nienaturalnym. 

Organizm przy zwiększeniu intensywności potrzebuje przede wszystkim wody, ale suplementy grają także ważną rolę przy uzupełnianiu minerałów i witamin. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...