Skocz do zawartości

Ból w odcinku ledźwiowym


Karol99

Rekomendowana wypowiedź

Witam! Napotkał mnie problem, gdyż zaczął mnie boleć odcinek ledzwiowy kregosułpa. Gdy trenuje za bardzo nie czuć bólu, lecz jest. Dopiero jak zacznę grać w piłkę nożną, oddam kilka strzałów na bramkę i pobiegam czuje ogromny ból w odcinku ledźwiowym co sprawia, że nie jestem w stanie kontynuować gry. Może ktoś by mógł pomóc zwalczyć ten problem, bo bardzo mi na tym zależy. Wcześniej nie zdarzały się takie sytuacje. Pozdrawiam 

Screenshot_20230706-232034_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, SportowyTypżycia napisał:

Witaj, przechodziłem podobne kontuzji. Jednak na początku zalecam konsultacje ze specjalistą aby wykluczyć przepuklinę kręgosłupa bądź rwę kulszową. Choć ta druga to będzie problem z pośladkiem. 

Czy ból pojawia się po stronie nogi ktorą częście kopiesz? 

 

Czuje z obu stron, lecz większy ból czuje ze strony nogi, którą mniej kopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej powinien to zbadać lekarz bądź udać się do dobrego fizjoterapeuty. W mim przypadku ból pojawił się podczas martwego ciągu ale przyczyna bólu nie była bezpośrednio związana z ćwiczeniem a z przebytą operacja 15 lat temu i urazami które doznałem podczas gry w kosza. 

Te wszystkie czynniki spowodowały nie właściwą stabilizację ciała a w efekcie doznałem kontuzji. 

Wspominam o tym dlatego ze przyczyną bolu może być naprawdę różna i często na pierwszym rzut oka nie powiązana. 

Dostałem też zalecenia na takie ćwiczenia ale twój przypadek powininen być zdiagnozowany i dobrane pod nie ćwiczenia 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...