Skocz do zawartości

Nowy plan treningowy


Krzysztofpk

Rekomendowana wypowiedź

Witam z powrotem. Opracowałem nowy plan treningowy: 

 

2 serie po 50 przysiadów ( z obciążeniem 9kg ) co dzień /  +5 co dzień 

 

3x10 pompek ( z obciążeniem 9kg)  + 2 co dzień 

 

Deska 2 min ( z obciążeniem również 9kg) + 10 sek co dwa dni

 

Podciąganie 4x5 ( z obciążeniem 9kg) co dzień

 

Gdyby ktoś się pytał czemu akurat 9 kg to po prostu wsadziłem zgrzewkę wody 6x1,5 litra (ok 9kg) do plecaka i ćwiczyłem z plecakiem 

 

Dla porównania po 50 przysiadach ledwo stałem na nogach ,gdzie przy 2600 przysiadach (bez obciążenia) moje nogi bardziej mi drentwiały niż miały problem z utrzymaniem równowag

 

I teraz wychodzę z pytaniem czy mój nowy trening jest wystarczająco intensywny aby dalej progresować 

 

Jestem po pierwszym dniu i po zrobieniu przysiadów nie czuje bólu w mięśniach nóg ,bardziej kręgosłup. Po wcześniejszym treningu ból i zakwasy utrzymywały się 48 godzin

Czy mój nowy trening jest za lekki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując Twój dotychczasowy plan treningowy można przyznać że widać postęp w podejściu do treningu, zmiany które wprowadziłeś pozwolą Ci stopniowo na zrozumienie długofalowych celów treningowych oraz poprawę ogólnej efektywności. Pamiętaj o tym aby rozbudowywać stopniowo swój plan treningowy, zwracaj uwagę na sygnały które organizm Ci wysyła i postępuj zgodnie z własnym przekonaniem. Spraw aby trening nie był tylko bodźcem do osiągnięcia rekordu, ale abyś przy tym co robisz dobrze się bawił.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...