Jump to content

Krzysztofpk

Użytkownik
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Everything posted by Krzysztofpk

 1. Witam serdecznie. Wczoraj rozciąłem głowę i dostałem szwy , więc niestety muszę zrobić przerwę od treningu na 9 dni do czasu wizyty u chirurga , który zadecyduje czy mogę powrócić do ćwiczeń. Nie udało mi się zaliczyć pełnego,,tygodnia treningowego,, leczy myślę że nie jest aż tak tragicznie i mam nadzieję że spadki w masie i siłę będą jak najmniejsze . Tutaj wyniki Przysiady -70 powtórzeń z 72,5 kg (Reszta nie uległa zmianie)
 2. Witam serdecznie oto kolejna aktualizacja Przysiady: 84 powtórzenia z 70 kg Pompki 39 powtórzeń z 14,5 kg Brzuszki około 600 (bez powtórzeń dodatkowych ,szybsze tempo)
 3. Witam z powrotem! dawno nie było aktualizacji, ponieważ trochę się działo , jestem chory i zupełnie wyleciało mi to z głowy , lecz choroba nie powstrzymała mnie od treningu Oto wyniki : przysiady (56 powtórzeń z 60 kg -100% masy mojego ciała) poprzedni najlepszy wynik 93 powtórzenia z 55 kg (tym razem dodałem 5 kg zamiast 2,5) Pompki : 43 z 12,5 kg obciążenia Brzuszki :około 600 bez powtórzeń dodatkowych Myślę nad wprowadzeniem wyciskania na ławeczce, bo niedawno dostałem od dziadka .
 4. Na Nogi - klasyczne przysiady A na Brzuch - brzuszki Wiem że o brzuszkach krąży wiele mitów że nie są efektywne , lecz zaufaj mi że nie jest to prawda (jeśli robisz je systematycznie np. codziennie) Ja osobiście na poważnie robię brzuszki od 3 miesięcy i efekty są naprawdę zadowalające . (Oczywiście jest to tylko wskazówka odnośnie twojego treningu tylko na podstawie moich doświadczeń 😉 )
 5. Czołem! Powracam z kolejną aktualizacją w moim treningu Przysiady 81 z 49.5 kg( rekord) Pompki 85 (rekord) Brzuszki ponad 450 ( nie wiem dokładnie ile bo pogubiłem się w liczeniu 😅) Do zobaczenia w następnej aktualizacji 🙋!!
 6. Witam z powrotem a oto kolejna aktualizacja: Przysiady : 70 przysiadów z 42 kg (najlepszy wynik) Pompki: 70 pompek(rekord) (bez obciążenia) Brzuszki :160 brzuszków z nogami na łóżku (100 + 60 eksplozywnych) najlepszy wynik
 7. Wracam z kolejną aktualizacją treningu Na dzień dzisiejszy moim najlepszym wynikiem jest zrobienie 60 przysiadów z 35 kg i nie jestem w stanie zrobić już więcej z tym obciążeniem . mam pytanie- Czy kontynuować trening z aktualnym obciążeniem, by dojść do momentu gdy nie będzie on dla mnie wysiłkiem? Czy dodać obciążenia i zacząć od mniejszej liczby powtórzeń? Tutaj inne wyniki 60 pełnych pompek w jednej serii (rekord) 100 brzuszków z nogami na łóżku+ 40 eksplozywnych powtórzeń (łącznie w serii 140)
 8. Witam z powrotem po prawie 3 tygodniach zwiększam obciążenie o 5 kg (18 kg) nie stety nie posiadam aktualnie w domu tak dużego obciążenia żebym po 15 powtórzeniach odczuwał drgawki. Opracowałem taktykę która polega na tym że gdy dojdę do 100 powtórzeń z aktualnym obciążeniem (18 kg) w tedy ponownie zwiększam obciążenie o 5-6 kg i tak za każdym razem ( codziennie robie 10 więcej )więc nie skupiam się na wykonaniu kilku serii lecz na uzyskaniu lepszego wyniku w jednej, moim zdaniem tak najlepiej zauważyć progres,ponieważ żeby zaliczyć,, upadek mięśniowy,, ćwicząc kilkoma seriami te pierwsze tylko męczą mięśnie a a ta która powoduje upadek jest najważniejsza czyli nie robimy więcej niż 10-15 przysiadów, a do tego pomiędzy seriami mięśnie odpoczywają i rezultaty treningu są gorsze. Wykonując jedną serię każdego dnia pokonuje swoje granice (oczywiście nie mam już zamiaru robić 2000😅) więc każdego dni a jest się w jakimś stopniu lepszym . Pisząc każdego dnia mam na myśli poniedziałek -piątek. Oczywiście każdy ma swoje zdanie (Osobiście zauważyłem duży progres siły , szybkości i wytrzymałości od obrażeń fizycznych) Myślę że gdy coś dobrze działa to najlepiej to kontynuować Dziękuję wszystkim za podpowiedzi.
 9. Napisałem tylko o przysiadach bo tylko przy nich zwiększyłem obciążenie jak na razie
 10. Witam ostatnio doszedłem do 250 przysiadów z obciążeniem 9 kg więć postanowiłem od wczoraj zwiększyć obciążenie jak dotąd udało mi się zrobić najwięcej 40+ powtórzeń czy to jest wystarczająca liczba liczba by moje mięśnie urosły?(co dziennie staram się zrobić 10 powtórzeń więcej w jednej serii , a w weekend przerwa)
 11. Mam pytanie Od jakiegoś czasu przestałem trenować mięśnie brzucha ( zwykle nie miałem na to siły po innych ćwiczeniach) jednak ku mojemu zdziwieniu są one mocniejsze i bardziej wyrzeźbione niż za czasów treningu. O co chodzi?
 12. Witam z powrotem. Opracowałem nowy plan treningowy: 2 serie po 50 przysiadów ( z obciążeniem 9kg ) co dzień / +5 co dzień 3x10 pompek ( z obciążeniem 9kg) + 2 co dzień Deska 2 min ( z obciążeniem również 9kg) + 10 sek co dwa dni Podciąganie 4x5 ( z obciążeniem 9kg) co dzień Gdyby ktoś się pytał czemu akurat 9 kg to po prostu wsadziłem zgrzewkę wody 6x1,5 litra (ok 9kg) do plecaka i ćwiczyłem z plecakiem Dla porównania po 50 przysiadach ledwo stałem na nogach ,gdzie przy 2600 przysiadach (bez obciążenia) moje nogi bardziej mi drentwiały niż miały problem z utrzymaniem równowag I teraz wychodzę z pytaniem czy mój nowy trening jest wystarczająco intensywny aby dalej progresować Jestem po pierwszym dniu i po zrobieniu przysiadów nie czuje bólu w mięśniach nóg ,bardziej kręgosłup. Po wcześniejszym treningu ból i zakwasy utrzymywały się 48 godzin Czy mój nowy trening jest za lekki?
 13. Witam , mam na imię Krzysztof. Od pewnego czasu robię przysiady , lecz doszedłem to takiej liczby powtórzeń (2600) że wykonanie ich i nie zaśnięcie z nudów lub wytrzymanie psychicznie graniczy z cudem (2 godz+ bez przerwy za jedną serią) poszukuje innego sposobu aby w szybszym czasie wykonać bardziej intensywny/cięższy trening (zastąpić 2 godziny przysiadów innym ćwiczeniem aby objętość treningowa była na tym samym poziomie/wyższa) żeby mięśnie i ich siła nie uległy spadkowi i zachować czyste sumienie . Z góry dziękuję za odpowiedzi
 14. Dzisiaj byłem u lekarza i powiedział że nam zapalenie chrzęstno stawowe. Nie mogę robić przysiadów przez miesiąc. Gdy zapytałem się czy aż tak długa przerwa jest konieczna i czy nie spadne z formy . Lekarz odpowiedział że po przerwie będe w jeszcze lepszej kondycji i nie wiem czy w tym ostatnim jest coś prawdy. I muszę drastycznie zmienić ilość przysiadów z 2000+ do 200
 15. Mam jeszcze jedno pytanie. Aktualnie 3 dzień nie wykonuje ćwiczeń na nogi , ile dni minie zanim stracę efekty mojej pracy/spadek masy mięśniowej i czy gdybym zaczął ćwiczyć inne partie mięśni to ciężej było by mi wrócić do mojego rekordu przysiadów po przerwie?🧐
 16. Dzięki za radę . Postanowiłem że w czasie przerwy zacznę budować masę , ponieważ ostatnio spadłem dużo z wagi.
 17. Witam mam na imię Krzysztof lat 13 (prawie) i mam pewien problem. Zacznijmy od początku 10. miesięcy temu zacząłem w domu trenować przysiady od 7. Zacząłem zwiększać liczbę powtórzeń o 10 , jakiś czas temu doszedłem do takiej liczy że zwiększałem ilość powtórzeń co 3 dni, ponieważ nie dałbym rady ich wykonać i tak było do tej pory . Od jakiś 2 . tygodni w czasie treningu trzeszczą mi kolana , a po skończeniu mam sztywne stawy i nie mogę chodzić z powodu spuchniętego stawu skokowego ból zwykle utrzymuje się do kolejnego terminu pobicia mojego rekordu od , do tego (praktycznie cały czas) temperatura mojego ciała waha się od 37,4 do 37,8 stopni Celsjusza przez co nie chodzę do szkoły , zresztą trudno by mi było z tym stawem skokowym (który utrudnia codzienne poruszanie się wstanie z łóżka, przejście do kuchni itp.) a najgorsze jest uczucie że zrobiłbym tych przysiadów jescze więcej a moje ciało mi na to nie pozwala . Moi rodzice podejrzewają że zbiera mi się woda w kolanach ( są opuchnięte i miękkie) oprócz tego trenuję piłkę nożną , w ostatnich 2 tygodniach byłem tylko na jednym treningu z powodu wysokiej temperatury . podczas biegania za piłką miałem uczycie jak bym w tym stawie ( o którym wspomniałem wcześniej) miało coś pęknąć\zerwać się . Jutro wypada dzień w którym muszę zrobić ponad 260 przysiadów już nie wiem co robić 🙁
×
×
 • Create New...