Skocz do zawartości

Zestawy spalaczy, proszę o ocene i porade


milek7

Rekomendowana wypowiedź

Witam, 
Kilka słów o mnie: Mam 180 cm wzrostu, waże 90 kg. 
Chciałbym zacząć redukcje mojej tkanki tłuszczowej, czytałem dużo o spalaczach i po przeszperaniu internetu znalazłem oto taką kombinacje: 

Stimerex Hardcore + Target A2 + AD3

Co o tym sądzicie, dla początkującej osoby będzie OK? Czy jest może coś lepszego. Cena za te wszystkie trzy wyniesie mnie około 600 zł, może w tej cenie mogę dostać coś lepszego? O tych trzech suplementach czytałem dobre opinie. Proszę pomóżcie i doradźcie mi obiektywnie. 

Dzięki! 

Składy:

Stimerex Hardcore:

Składniki aktywne: Ilość w porcji (1 kap.) 
Proprietary Blend: 475 mg 
Phedra Extract 25 mg 
Diinethylamine HCl 
Acacia Rigidula 98% Extract (leaves) 
R-Beta-Methylphenylethylamine 
N-Methyl-B-phenylethylamine 
B-phenylethylamine 
Methylsynephrine 
Theobromine 
Green Tea Extract (leaves) 
Theobromine 
3-Dimethyl Aminoethanol Bitartrate 
Yohimbe Extract (bark) 
Caffeine (anhydrous) 150 mg 

Target - A2:

Składniki aktywne: Ilość w porcji (1 kap.) 
Ekstrakt Rauwolfia Serpentina (Standaryzowany do 90% Rauwolscine) 3 mg 

AD-3:

Składniki aktywne: Ilość w porcji (2 kap.) 
AD-3 Blend 1235 mg 
Testosterone Support: 
Androst-3,5-dien-7,17-dione 75 mg 
GH Support: 
Velvet Bean (standarized L-Dopa 15%) 800 mg 
Liver Support: 
Milk Thistle 360 mg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa to taka, czy masz jakieś przeciwwskazania, problemy zdrowotne? W szczególności z układem krążenia, sercowo naczyniowym, tarczycą, nietolerancję kofeiny, nadciśnienie, artymię itp?

Będzie to dla osoby początkującej, masz na myśli treningi, początek redukcji czy osobę któa nigdy nie stosowała żadnych spalaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, trochę podczepię się pod temat. Zakupiłem Superburn + A2 + AD3 + Cannibal Claw jak to wszystko połączyć, obecnie koncze MHP Take Off ale ofekty srednie, pozostal tluszcz w dolnej partii brzucha. Trening 5x w tygodniu + 40min cardio, przed treningiem biore Unreal Real Pharm i chcialbym to zostawic, trening ok godz 18-19.

Moim zdaniem bardzo mocny zestaw, skuteczny, ale jak na pierwszy kontakt za mocny, ja bym zmienił Stimerex Hardcore na GAT Superburn znacznie słabiej pobudza, a spalanie ma na bardzo dobrym poziomie. Dodatkowo w początkowej fazie redukcji spisze się równie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...