Jump to content

Permen King - opinie i działanie  

1 member has voted

 1. 1. Jaką masz opinie o suplemencie ?

  • Znakomity
   0
  • Dobry
   0
  • Przeciętny
   0
  • Słaby
   1
 2. 2. Ocena działania

  • Poprawa erekcji
   0
  • Wzrost libido
   0
  • Dłuższy stosunek
   0
  • Brak efektów
   1


Rekomendowana wypowiedź

Tabletki Permen King

Jest to popularny suplement diety mający według producenta wspierać funkcje seksualne u mężczyzn. Najważniejszymi korzyściami wynikającymi z ich przyjmowania mają być zwiększone pożądanie, łatwiejsze osiągnięcie erekcji oraz podniesienie sprawności seksualnej. Całość to roślinne ekstrakty, standaryzowane na zawartość substancji czynnych, które mają poprawiać wigor organizmu mężczyzn w każdym wieku.

 • Wyłącznie naturalne składniki
 • "Wysoka skuteczność przy pełnym bezpieczeństwie"
 • Podwójna dawka L-argininy

Permen King - opinie, efekty i analiza

Permen King - opinie

Jest to bardzo popularny suplement diety, przede wszystkim ze względu na jego bardzo łatwą dostępność. Znajdziemy go bez trudu niemal w każdej aptece, ponadto posiada wszystkie składniki pochodzenia naturalnego, przez co nie wywołuje skutków ubocznych i mogą przyjmować go nawet starsi mężczyźni. Opinie, jak to w przypadku produktów bardzo popularnych są mieszane. Wiele z nich jest sztucznie promowanych przez media, natomiast wiele nieprzychylnych opinii jest jak najbardziej zgodne z bardzo niskim potencjałem działania tego suplementu, ponieważ zawiera zbyt małe dawki składników aktywnych. Należy więc podchodzić do pozytywnych opinii z dużym dystansem, ponieważ bardzo często mamy do czynienia z efektem placebo. 

Permen king opinie działanie

Tabletki na potencje Permen - efekty

Składniki zawarte w Permen nie wykazują dużej skuteczności i z pewnością możemy znaleźć wiele lepszych produktów wspierających erekcję. Arginina jest stosunkowo słabo przyswajalna, a jej działanie zwiększające przepływ krwi to przynajmniej 1000 mg, czyli ponad 3 krotnie więcej. Tribulus Terrestris również posiada potwierdzoną skuteczność w zakresie poprawy libido u mężczyzn, jednak dawka 50 mg jest 20 krotnie mniejsza od tej, którą stosuje się w badaniach klinicznych. Nie znajdziemy tutaj substancji, które posiadają największy potencjał takich jak Ikaryna czy Żeń-Szeń Malezyjski.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24773615
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28178400
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11336572

Permen King - okiem eksperta

Dawki składników jakie zostały użyte w Permen King nie mają prawa działania w zakresie zwalczania dysfunkcji seksualnych na żadnej płaszczyźnie. Nie mają również żadnego wpływu na podniesienie poziomu testosteronu. Mimo atrakcyjnej ceny zakupu, suplement ten nie jest wart uwagi, a jedyny efekt jaki możemy osiągnąć to placebo.

Permen king okiem eksperta

Jeśli szukamy skutecznych boosterów libido, które działają szybko i trwale zwalczają wiele dysfunkcji seksualnych musimy sięgać po produkty wysokiej jakości oparte o substancje czynne mającą potwierdzoną skuteczność przez badania kliniczne. Największą skutecznością wykazują się połączenia afrodyzjaków z substancjami nasilającymi erekcję oraz poprawiającymi sprawność seksualną. Przydatne są również suplementy podnoszące naturalną produkcję testosteronu. Kryteria te spełniają między innymi takie produkty jak Goliath Labs Ejaculoid czy Erase Fast. Zbiór wiedzy i najbardziej polecane produkty możemy znaleźć w rankingu tabletek na libido https://forum-sportowe.pl/topic/818-najlepsze-boostery-testosteronu-i-tabletki-na-potencje-ranking/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...