Skocz do zawartości

Spalacz + dieta


Rekomendowana wypowiedź

Witam.

 

Podziwiam ludzi tutaj za ogromna wiedze, jest to jedne z nielicznych for z których można „wyciągnąć” cos sensownego ;) Dlatego postanowiłem zasiegnąć opini.

 

Płeć: M, 29 lat

84kg / 178 cm

brzuch- 93cm

 

Staż: 2-3lata z przerwami. Od 5 miesięcy na "poważnie" z dieta i suple.

 

cel: zrzucić tłuszcz i odsłonić brzuch

 

Suplementy:

1. Optimum Whey Gold 100

2. Witaminy:

- Olimp Multiple Sport,

- Gold Vit D MAX

- Chela-Calcium

- MZB

3. Olimp Omega 3 sport

4. kreatyna Universal (mono)

5. beta-alanina OstroVit

6. Cissus FitMax

 

Dieta: IF, 2600 kcal (DT, 2g-b; 0.5g-t; reszta ww ); 2200 (DNT 2g-b; 1-1.2g; reszta ww )

 

TDEE- 2800 kcal

 

Trening: 4 x w tygodniu (silowy) + 4 x cardio 20-30min

3 dni odpoczynku (sr, sob, niedz)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po krótce o mnie:

 

W marcu 2014 postanowiłem wziąć się za siebie i zrzucić parę kilo. Przez około 7 miesięcy zrzuciłem jakieś 10kg, biegając i jeżdżąc rowerem (bez diety). Od października 2014 wróciłem na siłownie po długiej przerwie. Z dieta (liczenie kalorii i makro), stopniowo dokładając suplementy. Przez około 5 miesięcy treningów siłowych i cardio zrzuciłem kolejne 4kg nabierający przy tym trochę masy mięśniowej. Nie jest to super wynik ale cały czas staram się doszlifować swoja dietę i wiedze.

 

Żeby zmaksymalizować efekty postanowiłem dorzucić spalacz. Troche czytałem na ten temat, szczególnie ranking spalaczy. Myslałęm nad Jet Fuel Superburn lub Cannibal Inferno ale im dlużej czytałem tym bardziej byłem przekonany na dorzuceniu jeszcze Lecheek AD-3 lub Lean FX. Zależy mi jak najlepszym spaleniu tłuszczyku, nie musi być przy tym ekstra pobudzenia, chociaż lekkie by się przydało. Cena nie ma tu jakiegoś większego znaczenia ale milo by było jakby się zamknęło w 250-300 zł.

 

Czy ww. spalacze/zestaw jest odpowiedni do mojej sylwetki ?

 

 

FOTKI:

 

e99432568a7769a2m.jpg6dc8e2a8cfbeca0fm.jpg15153138d485fff6m.jpg00f73f92a5009c33m.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jako że szeroko opisałeś cały temat łatwiej będzie doradzić najbardziej odpowiednie suplementy. Poziom tkanki tłuszczowej nie jest duży, także Cannibal Inferno będzie lepszą opcją od Superburn'a. Jeśli zastanawiasz się dodatkowo między Lean FX i AD-3 to moim zdaniem lepszą opcją będzie suplement marki Lecheek, ponieważ duży procent tłuszczu jest zgromadzony w okolicy brzucha i piersi, który to poziom tłuszczu regulują m.in. estrogeny i kortyzol, a ich aktywność moduluje właśnie AD-3. Przy intermittent fasting w teorii nie powinno być spowolnienia metabolizmu, tym bardziej że w oknie żywieniowym mieścisz całość kalorii, więc Lean Fx nie jest tutaj bardziej zasadny.. Pomyśl z czasem nad delikatnym zwiększeniem białka do około 2,2g/kg m.c. i niec okrojeniu węglowodanów by deficyt wyniósł 300-350 kcal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za profesjonalna wypowiedz.

 

Właśnie od jakiegoś czasu zwiększyłem ilość białka. 2g m.c. to jest teraz takie minimum. Zazwyczaj trzymam na poziomie 2.2-2.5. Do tego, tak jak piszesz, zmniejszę ww. i kalorie.

 

Pod koniec tygodnia zamówie Cannibal Inferno + Lecheek AD-3. Zobaczymy jakie bedą efekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...