Skocz do zawartości

Pierwszy spalacz tłuszczu od czego zacząć ?


Leny

Rekomendowana wypowiedź

Witam

Mam 21 lat waże 85 kg wzrost 180 cm

Chciałbym zacząć brać jakiś spalacz tłuszczu lecz nie wiem jaki będzie najlepszy przy moim trybie życia. 

Otóż aktywnie trenuje od 2 miesięcy na początku 3 razy w tygodniu siłownia po miesiącu dołączyłem do tego 2 dni na ćwiczeniach na drążku ( nie podciągam się jeszcze ale próbuje z pomocą nóg lub ktoś mi pomaga).

Chciałbym schudnąć sporo a mieć przy tym duża siłę.

Pracuje fizycznie na magazynie jest to chłodnia gdzie temperatura wynosi okolo 0 stopnia. W pracy pokonuje odległość mniej wiecej 15 km schylając się podnosząc produkty . Pracuje w godzinach 10 - 19 trenuje zazwyczaj po pracy czasem mi się zdarza przed iść na siłownie.

Odrazu mówię że nie moge zacząć biegać gdyż miałem kontuzje nogi i przy takiej jak mam pracy nie moge tego robić.

Jaki wybrać spalacz przy takim trybie pracy/ćwiczeń ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz, że poziom tkanki tłuszczowej jest wysoki i szukasz spalacza na pierwszy kontakt (zakładam, że nie masz żadnych poważnych dolegliwości zdrowotnych) to powinieneś wybrać suplement o ogólnym działaniu termogenicznym oparty przede wszystkim o składniki bezpośrednio oddziałujące na redukcję tłuszczu, a nie działające głównie pobudzająco.

 

Moim zdaniem jedną z lepszych pozycji na rynku biorąc pod uwagę stosunek cena/skład jest GAT Jet Fuel w wersji Superburn. Oparty jest on przede wszystkim o składniki spalajace tłuszcz, nie zawiera dużo pobudzaczy i ma przemyślany skład.

Dobrze "grzeje" także przyda się w pracy w chłodni dodatkowo :-)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...