Jump to content
Sign in to follow this  
Martynn

Spalacze tłuszczu bezpieczne przy tarczycy

Rekomendowana wypowiedź

Witam, 

Mam pytanie odnośnie suplementów diety-spalaczy tłuszczu. Mam 164cm i 61 kg wagi. Moim największym problemem po ciażach pozostał brzuch i uda. Niedługo rozpoczynam sezon na bieganie jednak zastanawiam się nad wypróbowaniem przed tzw. spalacza tłuszczu. Chciałabym schudnać jakieś 5kg. Problem w tym,że jestem po operacji tarczycy. Biore letrox 150 i chwilowo Novothyrol pól z 75. Moje pytanie brzmi czy jest jakiś suplement który podkręci mój metabolizm i nie zaszkodzi hormonalnie??

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o typowe boostery metabolizmu to odpadają w Twoim przypadku jeśli stosujesz tego rodzaju leki. Po pierwsze nie ma sensu powielać ich działania, a poza tym zamiast je uzupełniać mogą ze sobą rywalizować i finalnie efekt będzie gorszy.

Jeśli szukasz dobrego termogenika który ma sporo składników spalających tłuszcz i dodatkowo podnosi poziom energii to można śmiało polecić Ignit3 od Olympus Labs. Masz tam sporą porcję dzienną więc bardzo łatwo można regulować porcje dla siebie i wypracować sobie dobrą tolerancję. Z produktów nie zawierających pobudzaczy najwyższa półka to Omega Sports Burn24 oraz Olympus Labs Assassinata. Z produktów posiadających też bardzo dobrym stosunek ceny do składu jest Corti-Lean z Brawna.

Do każdej z tych opcji możesz dorzucić Alphaburn jeśli zależy Ci na szybszej redukcji tkanki tłuszczowej z uporczywych miejsca. Z którymkolwiek spalaczem byś go nie połączyła wyjdzie Ci bardzo dobrej jakości zestaw na każdy rodzaj tkanki tłuszczowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  
  • 271 Posts
  • 77763 Views
  • 2131 Posts
  • 1548395 Views
  • 4 Posts
  • 407 Views
  • 2 Posts
  • 652 Views

×
×
 • Create New...