Jump to content

Pod koniec redukcji


General
 Share

Rekomendowana wypowiedź

Skład bardzo przyzwoity. w kierunku poprawy samopoczucia czy libido powinien się dość dobrze sprawdzić. Tego konkretnego akurat nie miałem okazji stosować, natomiast ma sporą dawkę Fadogi i dobrej jakości Long Jack. Z tych boosterów testosteronu które ja miałem okazje stosować to bardzo dobrze wspominam takie produkty jak Activate Xtreme oraz StokedXT więc możesz sobie jeszcze na nie zerknąć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 RISE - Outbrek Nutrition, kończę juz suplementację , jest to mój pierwszy ,,zaawansowany " booster ale postaram się nie koloryzować, stosowałem wcześniej Erase Fast i oczywiście bardzo na plus, co do Rise to dodatkowo juz po kilku dniach poczułem większą siłę, później nie nastąpił już jej znaczący wzrost ale po dwóch tygodniach powychodziły mocno żyły na rękach i na dole brzucha plus trochę na ramionach , nie mierzę sobie obwodów gdyż sport dla mnie jest teraz w moim wieku (41) , przedłużeniem młodości he he, ale mogę z pewnością stwierdzić iz mięśnie - biceps, triceps + ramiona uwypukliły się , na brzuchu mam też niezłe bruzdy, na treningach  - brzuszki , pompki, podciąganie itp nie odczułem dużo większej wytrzymałości ale już w bieganiu zdecydowanie tak. ( od drugiego tygodnia  suplementacji - dodatkowo stosowałem Olimp WPC, 7 keto DHEA, EXterminator DMHA) , a pierwszy tydzień Clinical burn + yoha

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Raczej byłbym mocno zaskoczony gdyby po tym produkcie nastąpił jakiś znaczący spadek estrogenów. Jest to typowy booster testosteronu i to w takiej kategorii powinniśmy rozpatrywać Jego działanie. Nie ma na rynku produktów które mocno podbiją testa i jednocześnie wyraźnie obniżą estro. W przypadku takich produktów jak Rise składniki antyestrogenowe, które są tam zawarte służą przede wszystkim do kontrolowania estrogenów i obniżenia aromatazy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...