Skocz do zawartości

Problem z połykaniem tabletek


tomek87261

Rekomendowana wypowiedź

Witam, mam przepisane stosowanie Omega 3 D3 + K2 Sport Edition, Witamina C 1000mg Forte, Glutamina, Bcaa w kapsach od Olimpu i Vita-Min Multiple Sport od Olimpu tez, w dodatku pije Białko od Biotech USA, mój rozpis wygląda następujaco:

Bcaa: z rana i na wieczór 3 a po treningu 5
Glutamina: 3 z rana wieczorem i po treningu
Witaminy Multiple Sport(białe i niebieskie): jeden niebieski i jeden bialy do obiadu
Omega 3: 2 kapsy razem z witaminami do obiadu
Witamina C: 1 z rana, 1 do obiadu i 1 na wieczór
Białko: dwie porcje dziennie, rano i wieczór

Mam natomiast problem z tym, żeby połknąć jakąkolwiek tabletke, czy macie na to jakieś rady? Zwykłe tabletki małe normalnie połykam, raz połknę jakąś tabletke, a raz nie, nie wiem czym to jest spowodowane, jak rozgryzam to połkne normalnie ale te tabletki są ochydne po prostu i nie chce ich rozgryzac tylko normalnie połykać. Jeżeli temat nie w tym dziale to prosze o przeniesienie, pozdrawiam. Dodam, że każda tabletka ma ok. 1cm.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Mega Capsy od Olimpu są dosyć duże, ale są powlekane więc ich połykanie powinno być dużo łatwiejsze niż np. tabletek jakie produkował Fitmax. Możesz wysypywać sobie ich zawartość do ust i popijać wodą i oczywiście starać się brać po jednej. Na marginesie warto następnym razem zaopatrzać się w wersje proszkowe jeśli mamy trudności z przyjmowaniem tabletek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...