Jump to content

Spalacz utrata wagi


Rekomendowana wypowiedź

Witam! Potrzebuję dobrego zestawu do tego, aby skutecznie zrzucić 15kg po ciąży. Nie karmię. Mam 173cm i ważę 78kg. W lutym kupiłam Fenix Ground Zero i kilogramy spadły, ale nie jakoś bardzo. Od lipca zaczynam dietę ułożoną przez dietetyka Michała Wrzoska plus bieganie 3-4 razy w tygodniu. Potrzebuję jednak czegoś co da mi kopa 😊 Utrata wagi na początku będzie dobrą motywacją 😊

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie karmisz i widzę, że miałaś już kontakt z Fenixem to śmiało możesz celować w spalacze tłuszczu z wysokiej półki. Moim zdaniem jedną z najlepszych opcji na rynku na dzień dzisiejszy będzie ANS Thermo Craze. Jeden z najwyższych potencjałów działających typowo pod kontem redukcji tłuszczu, a dodatkowo dobrze pobudza. Jako spalacz bazowy moim zdaniem sprawdzi się tutaj idealnie. Jeśli chcesz zwiększyć efektywność całej suplementacji to możesz dołączyć do niego spalacz działający typowo na uporczywą tkankę gromadzącą się w okolicach brzucha czy bioder. Pod tym względem na pewno najlepiej wypada SAN Liporedux. Dodatkowo w celu szybkiej utraty kilku kilogramów możesz wrzucić Diuretic Complex, taki zestaw pod kontem efektywności na pewno da radę.

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie zestaw który podał Ci Solaros jest zdecydowanie wart uwagi, każdy produkt działa względem siebie komplementarnie więc efekt powinien być bardzo dobry. Moim zdaniem można dodać to tego dobrej jakości bloker apetytu, bo niestety 90% osób ma z tym problem na redukcji. Od siebie mogę polecić Genius Diet Pills, nie dość że działa w kierunku hamowania apetytu to korzystnie wpływa na stabilizacje glukozy we krwi i promuje dobre samopoczucie. Co do dawkowania to może wyglądać tak:

Przed śniadaniem:

1 kap. Thermo Craze

Przed obiadem:

1 kap. Diet Pills

Do obiadu:

3 kap. Diuretic Complex

Przed treningiem:

1 kap. Thermo Craze

Przed kolacją:

1 kap. Diet Pills

Do kolacji:

3 kap. Diuretic Complex

 

Liporedux 2 x dziennie po 10 - 12 naciśnięć pompki np. po porannym prysznicu i przed treningiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...