Jump to content

Spalacz


Pati_666
 Share

Rekomendowana wypowiedź

Witam chciałabym się was doradzić w sprawie spalacza, zacznę od początku jestem dwa miesiące po drugim porodzie, w ciąży przytylam bardzo dużo, do wagi sprzed ciąży brakuje mi 15-17kilo, od ponad miesiąca jestem na diecie 2000kalori plus codziennie robię 6km spacery szybkim krokiem plus 3razy w tygodniu trening z yt z gumami oporowymi, waga przez pierwszy miesiąc spadała po kg na tydzień teraz stanęła, obecna moja waga to89, wzrost 174, 24lata, już przed ciąża miałam problem z gubieniem kilogramów, waga mimo diety 1700kalori chwiala się między 72-75kg mimo treningów 4razy w tygodniu,dodam że mam bardzo wolna przemianę materii, tluszcz odkłada mi się głównie na boczkach udach i brzuchu, czy polecicie mi jakiś spalacz który pogoni organizm do spalania? 

Link to comment
Share on other sites

Podstawowa sprawa to czy karmisz piersią? Jeśli tak to wszystkie spalacze tłuszczu kategorycznie odpadają.

Jeśli nie to możesz pomyśleć o suplementacji. Jeśli nie masz żadnych przeciwwskazań zdrowotnych typu nadciśnienie, arytmia, choroby serca itp. to śmiało możesz sięgnąć po spalacz termogeniczny. Moim zdaniem jedną z lepszych propozycji na rynku pod kontem spalania tłuszczu, a jednocześnie umiarkowanego pobudzenia jest Brawn Thermo-Lean V2, spalacz może nie należy do najpopularniejszych na rynku, jednak biorąc pod uwagę sam skład pod kontem redukcji wagi to na pewno jest jedną z lepszych opcji.

W Twoim konkretnym przypadku jeśli budżet pozwala możesz pomyśleć o zastosowaniu boosteru metabolizmu. Pod względem uzupełnienia składu z Thermo Lean najlepiej wypadałby Cannibal Claw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...