Jump to content

Brawn Nutrition Alpha Lean – opinie, efekty i analiza


Spalacz tłuszczu Alpha Lean - opinie  

2 members have voted

 1. 1. Jak oceniasz ten spalacz tłuszczu?

  • Znakomity
   28
  • Dobry
   3
  • Przeciętny
   0
  • Słaby
   2
 2. 2. Ocena działania

  • Redukcja tłuszczu
   31
  • Hamowanie łaknienia
   8
  • Pobudzenie i energia
   0
  • Brak działania
   2


Rekomendowana wypowiedź

Alpha Lean to zdecydowanie jeden z najbardziej kompletnych spalaczy tłuszczu na rynku dla osób, które przede wszystkim szukają skuteczności w odchudzaniu, a nie efektu pobudzenia. W Jego skład wchodzi aż 7 licencjonowanych składników, pochodzących z certyfikowanych surowców. Spośród wszystkich produktów na rynku wyróżnia się przede wszystkim bardzo szerokim zakresem działania.

Brawn Nutrition Alpha Lean – opinie, efekty i analiza

 • Kompletny termogenik bez stymulantów
 • Szybka utrata kilogramów
 • Przyspiesza metabolizm
 • Kliniczne dawki składników aktywnych

Spis treści


Brawn Alpha Lean – opinie

Marka ta posiada ugruntowaną od wielu lat pozycję na rynku, a niektóre produkty cieszą się popularnością przez lata, co czyni je kultowymi. Alpha Lean bardzo szybko zdobył więc uznanie na rynku zachodnim i niemal od momentu pojawienia się na rynku zbiera znakomite opinie. Warto także zauważyć, że już pojedyncze składniki tego suplementu cieszą się znakomitymi recenzjami, co tylko potwierdza Jego potencjał.

Spalacz Alpha Lean – efekty

Jest to jeden z niewielu spalaczy bez stymulantów, w którego skład wchodzą niemal wyłącznie składniki o udowodnionym działaniu. Nasila procesy termogenezy, lipolizy, a ponadto zawierają najskuteczniejsze prekursory dla hormonów tarczycy, co skutkuje przyspieszeniem metabolizm. Doskonale sprawdza się nawet przy bardzo opornej tkance tłuszczowej oraz u osób ze zmniejszoną aktywnością fizyczną.

Brawn Alpha Lean – okiem eksperta

Alpha Lean - recenzja

Oceniając skład Alpha Lean możemy śmiało powiedzieć, że jest to nie tylko najbardziej przemyślany spalacz bez kofeiny, ale także jeden z czołowych reduktorów tłuszczu bez podziału na kategorie. 7 licencjonowanych składników, ogromna objętość każdego z nich, a także synergiczne działanie zdecydowanie sprawiają, że wyróżnia się na tle konkurencyjnych suplementów.

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...
 • 1 year later...

Nie wiem jakie efekty ma Alpha Lean i jak działa. Szukałem jego i paru innych produktów z topki spalaczy, ale nic nie mogłem znaleźć. Boję się brać najmocniejszych typu hi-tech stimerex. Chciałem coś skutecznego ale bez zbytniej "kosy". Zaryzykowałem i kupiłem swój pierwszy prawdziwy termogenik. Jak to na mnie działa? Efekt zaczyna się mniej więcej 2,5 godziny po zażyciu - zaczynam pocić się niemiłosiernie nawet mimo tego, że w tym momencie nie ćwiczę. Koszula dosłownie mokra. Po prostu sam z siebie zaczynam się pocić tak z 1,5 godziny. Mam trochę większy zapał do ćwiczeń. Działa pozytywnie na psychikę, mam lepszy nastrój, skupienie, no i... libido. Trochę ograniczyłem jedzenie - może to też trochę zasługa specyfiku. Biorę to na razie od tygodnia i nie zauważyłem jakiś negatywnych skutków. Głowa mnie nie boli, śpię bez problemu, problemów żołądkowych nie mam. Efekty pobudzenia są naprawdę bardzo rozsądne, nie ma kosy, można normalnie pracować. Czuję, że działa jak powinien. Wcześniej próbowałem "spalacza" od Olimpa ale nie wiem czy można go zaklasyfikować jako prawdziwy spalacz - raczej dawał lekkiego kopa do działąnia niż sam z siebie coś robił. O efektach odchudzania jeszcze się nie wypowiem, za wcześnie. Na razie kilogram poleciał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...