Jump to content

JAKIE SUPLE DLA NIEJ I DLA NIEGO? RATUNKU POMOCY jesteśmy ulani


Rekomendowana wypowiedź

Cześć,

razem z partnerem poszukujemy supli, które pomogą nas odchudzić (im więcej, tym lepiej). Nigdy wcześniej żadnych nie braliśmy, a jest z nami coraz gorzej i gorzej z powodu braku ruchu (bardzo dużo pracujemy przed komputerami), po pracy nie mamy na nic siły.
Przewertowaliśmy wiele wątków, czytaliśmy opinie, ale im więcej czytamy, tym mniej wiemy. Z tego powodu chcielibyśmy otrzymać rzetelne porady od osób siedzących w temacie, które rozpatrzyłyby nasz przypadek indywidualnie.

Poniżej nasze opisy i suple, które rozważamy.

kobieta:
- 168 cm
- 72 kg
- sylwetka gruszka (kiedyś klepsydra)
- totalny brak ruchu (tryb życia siedzący, dużo pracuje przed komputerem), nie może ćwiczyć z powodu kontuzji obydwu kolan, ale planuje powrócić do szermierki
- ogranicza węgle i niezdrowe jedzenie, pije 3 kubki zielonej herbaty dziennie
- nie chce być po suplach wystrzelona w kosmos, bo obawia się negatywnego wpływu na jej pracę (rozdrażnienie, dekoncentracja)
- kawa ją usypia, ale herbata pobudza 
- w przeszłości przez wiele lat leczyła ciężką bezsenność metodami farmakologicznymi, obecnie zostały jej pewne problemy ze snem (bardzo późne zasypianie, wielokrotne wybudzanie się, spanie po 3-4h dziennie)
- nie może jeść warzyw, a różne diety prawie na nią nie działały (oprócz głodówek z 6-godzinnymi okienkami)

cele: 
- usunięcie tłuszczu z okolic bioder, pośladków, brzucha, ud
- pozbycie się celulitu
- generalnie jak największy spadek wagi (wiadomo, że im szybciej, tym lepiej, ale jest świadoma, że nie od razu zbudowano Rzym), jej celem jest ponowne ważenie 53-55 kg i figura klepsydry.

mężczyzna:
- 191 cm
- 88 kg
- sylwetka skinnyfat oraz lipomastia
- nie rusza się za dużo (tryb życia siedzący, pracuje przed komputerem), chyba że nadchodzi sobota i robi swoje samochody w garażu, chce powrócić do ASG
- ogranicza węgle i niezdrowe jedzenie
- przyjmuje bardzo dużo cukru (zamiast wody pije od lat wyłącznie napoje słodzone typu Ice Tea)
- stopień pobudzenia supli jest mu obojętny
- nie ma problemów ze snem
- ma astmę

cele:
- usunięcie tłuszczu z brzucha
- generalna redukcja wagi (ok. 10 kg)
- pozbycie się lub redukacja lipomastii (o ile to jest to takimi sposobami oczywiście możliwe).

Jakie suple lub zestawy byście nam polecili? Jeżeli byłaby taka możliwość, chcielibyśmy brać ten sam zestaw supli, żebyśmy mogli się dzielić tabletkami na spółę.

Rozważamy: Ground Zero + AlphaBurn + Diuretic Complex, bierzemy pod uwagę również LIT THE F%#K UP. Czy w naszym przypadku coś takiego spełni swoje zadanie? Jaki inny zestaw byłby dobry i najbardziej efektywny? Nie chcielibyśmy brać mocnych stymulantów, ale jeżeli mamy do wyboru silniejsze działanie odchudzające, a niski stopień pobudzenia, to oczywiście wybierzemy chudnięcie.

BŁAGAMY O POMOC, już nie wiemy co mamy robić, a boimy się o nasze zdrowie (fizyczne i psychiczne). :( Bylibyśmy ogromnie wdzięczni za wszelkie porady. 

Link to post
Share on other sites

Jeśli szukacie indywidualnych rozwiązań, to polecanie takiego samego zestawu suplementów dla was obojga jest ciężkie. Oczywiście do zrobienia, ale jak sama piszesz chciałabyś możliwie indywidualnej porady i najwyższej efektywności, a do tego macie inny typ budowy, inne wbrew pozorom cele i przeciwwskazania, więc to bardzo trudne do pogodzenia. Ale do rzeczy:

W Twoim przypadku postawiłbym bym na Cheetah Burn Stim Free z bardzo prostego powodu - ma zdecydowanie najlepsze właściwości strikte termogeniczne wśród produktów bez stymulantów. Celowo nie biorę pod uwagę Fenixa i innych suplementów z pobudzaczami przez bezsenność. Jesli uważasz że to kontrolujesz wówczas możesz sobie wymienić Cheetah na Fenix, jednak pamiętaj że niektóre osoby mogą po stymulantach iść zaraz spać, a inne odczuwają je nawet 8 godzin. Któryś z tych produktów najlepiej sprawdzi się jako spalacz bazowy, co powinno dać satysfakcjonujący spadek wagi. Możesz do tego dołożyć alphaburn i diuretic complex, zapewne sama już wiesz że są to produkty topowe w swoich kategoriach, a biorąc budowę gruszki i problem z cellulitem to będą najlepszą opcją.

Co do mężczyzny, to w tym przypadku oparłbym suplementacje o inne środki. Z ostrożności przed astmą także nie będe polecał żadnych stymulantów. Jak zauważyłaś skoro ma budowę skinny fat, to na 99% szwankuje wrażliwość insulinowa do której przyczyniają się właśnie napoje z cukrem w nadmiarze. Trzeba ruszyć ten aspekt w pierwszej kolejności bo u Niego jest to poprostu kluczowe. Ja widzę tutaj Burn 24 jako połączenie dobrego środka mimetycznego insulinowego z potencjałem nasilajacym lipolizę. Będzie to na pewno dość trafiona opcja przy niskiej aktywności, takiej budowie jaką reprezentuje i dużym ryzyko słabej tolerancji węglowodanów. Do tego dochodzi kwestia lipomasti spowodowana prawdopodobnie nadmiarem estradiolu, który promuje właśnie odkładanie się tkanki tłuszczowej w tych rejonach. U facetów diuretyki nie dadzą takiego dobrego efektu jeśli jest to spowodowane kwestią aromatazy i estrogenu. Dobrym rozwiązaniem byłby typowy suplement antyestrogenowy. Moim zdaniem świetnie pod względem składu wypada Hi-Tech Pharmaceuticals estrogenex depot. Jeśli budżet pozwala to również może uzupełnić cały zestaw o Alphaburn dla przyspieszenia efektu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...