Skocz do zawartości

Actovegin,Pentohexal, Meldonium


wytrzymalosciowy35

Rekomendowana wypowiedź

Czy ktoś miał doczynienia z pentohexalem? jak działa w sporcie wytrzymałościowym? jak długo przyjmować?czy doraznie czy dłuzej?

jak wyżej z actoveginem? czy przyjmować przed czy po treningu? czy większa dawka naraz ma sens? np przed wysiłkiem

a co do meldonium?czy się go bierze doraznie? czy dłuższy czas?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meldonium przyjmuje się okresowo, środek ten ogólnie jest ciężko dostępny w dobrej jakości, choć popularny w sporcie nawet w ostatnich latach. Do niedawna był jeszcze legalny w pewnym zakresie stężenia. Co do działania doraźnego to również może występować, jednak jak wspomniałem na początku najlepiej stosować je cyklicznie.

Solcoseryl czy jak kto woli Actovegin to na dobrą sprawę jeden z łagodniejszych środków. Ja stosowałem przez 3 tygodnie i właściwie nie czułem żadnego działania, skutków ubocznych też brak. Ogólnie mam zdanie, że jeśli co jest na wszystko to najczęściej jest na nic i w sumie takie mam doświadczenia z tym związkiem.

Pentohexal nie jest mi niestety bliżej znany z punktu widzenia działania w sporcie, nie znam badań ani nikogo kto by stoswał.

Osobiście z Twoich rzeczy  celowałbym w meldonium z prostego względu - jest sprawdzone. Jak zerkniesz ile znanych postaci wpadło na tym środku odkąd jest na listach agencji antydopingowych to będziesz wiedział o czym mówie. Jak masz sprawdzone źródło i zdecydowałeś się na doping to celuj właśnie w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...