Skocz do zawartości

Alphaburn+ Burn 24 + Amix Diuretic


Rekomendowana wypowiedź

Witam, 

jestem początkująca w kwestii suplementacji i mam pytanie. Zacznę od tego, że chciałabym pozbyć się tłuszczu brzusznego i nadmiaru wody z organizmu. Dużo czytałam na forach co z czym i jak łączyć, ale nie wiem do końca czy jest to właściwa "mieszanka". Czytałam wiele watków na tym forum i liczę , że ktoś z mądrzejszych i doświadczonych mi doradzi w powyższej kwestii :)

trochę danych:

180 cm wzrostu

30 lat

waga 89 kg (jestem na redukcji od miesiąca - wcześniej 95kg : zero słodyczy, dieta niewęglowodanowa) 

niestety praca za biurkiem i dość sporo obowiązków (czas po pracy czyli  od 17 do 23 głownie przeznaczam na opiekę nad rodzicami )

Jestem wysoka i to ratuje mój wygląd przy tej wadze. Od kiedy skończyłam studia sukcesywnie tyję bo po prostu kocham gotować i spełniać kulinarne zachcianki mojej familii i swoje niestety też. Ale jestem zmobilizowana do walki o swoją sylwetkę.

W zeszłym roku próbowałam redukcji plus połączenie spalaczy Hi-Tech Stimerex Hardcore + Target a2 ale popłynęłam chyba za mocno bo strasznie na mnie działały (telepanie, rozdrażnienie, stany lękowe) i musiałam je odstawić. Wcześniej miałam doświadczenie przypadkowe z Cannibal inferno- ale nic się po nim nie działo wagowo. Nadmieniam, że nie mam problemów z układem krążenia.

Na treningi mam czas w weekendy i jest to najczęściej rower, spinning i pływanie. W związku z tym pytanie czy przy redukcji plus połączenie Alphaburn+ Burn 24 + Amix Diuretic da radę? Na początku myślałam o Fenix Ground Zero ale dużo osób pisze, że mocno pobudza, mimo że ma pozytywne opinie...nie myślę, że schudnę  od razu 10 kg bo jestem rozsądna, ale chciałabym się dowiedzieć przede wszystkim czy te spalacze są niepobudzające i czy lepiej wg Was np. coś podmienić na coś innego, czy może coś dodać, czy odjąć ?
Z góry dziękuję  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ground Zero ma większy potencjał spalający tłuszcz niż Stimerex Hardcore, a znacznie słabiej od niego pobudza, także jeśli po Inferno nie było mocnego pobudzenia, to po Ground Zero nie będzie z pewnością nadmiernego pobudzenia. Wspomniałaś, że nie masz zbyt wiele czasu na ruch (opieka nad rodzicami to się ceni w dzisiejszych czasach), natomiast lubisz jeść. Moim zdaniem jeśli nie postarasz się o ograniczenie ilości spożywanych kalorii lub zwiększenie ruchu, to ciężko będzie zejść, powiedzmy poniżej 80kg. Mozna zwiększyć wydatek energetyczny stosując przyspieszacze metabolizmu dodatkowo, takie jak chociażby Thyro-Lean czy Cannibal Claw, ale w pewnym momencie i tak zatrzymasz się w związku z brakiem ujemnego bilansu kalorycznego, więc pomyśl nad ograniczeniem przede wszystkim węglowodanów. Można gotować smacznie, np. wszelkiego rodzaju potrawy oparte o grilowane/duszone/lekko smażone chude mięsa i dowolne ilości warzyw + dowolne przyprawy. Jeśli chodzi o wodę podskórną to diuretyki typu Diuretic Complex czy H2o Expulsion sprawdzają się najlepiej w tej materii. Także taki zestaw Ground Zero + Thyro-Lean + Diuretic Complex  lepiej sprawdzi się w Twoim przypadku niż ten z tematu tego wątku.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...